بارش باران همراه استرالیا سواحل شرق باعث گسترده قطع برق و صدمه به اموال در آخر هفته و در حالی که بارندگی زیاد است فرو برد و بسیاری از آتش سوزی وجود دارد در حال حاضر نگرانی هایی است که آب آشامیدنی را آلوده شود توسط سیل.

سیدنی تجربه خود را مرطوب 24 ساعت پس از سال 1992 با 176 میلی متر (7 اینچ) از باران در حال سقوط در این شهرستان بین پنج شنبه و صبح روز دوشنبه به گفته اداره هواشناسی. و آب و هوا است و هنوز با یکی دیگر از 200 میلی متر و انتظار می رود در برخی از مناطق با آخر هفته آینده.

سیل به ارمغان آورد خوش آمدید جریان به سدهای در خشکی زده, New South Wales, دولت با مخازن در حال حاضر در حدود 64 درصد ظرفیت تا از 42 درصد در هفته پیش. در مورد 206mm باران کاهش یافت و در Warragamba سد در حوضه آبریز است که تامین بخش عمده ای از سیدنی آب در هفته گذشته — در حدود 38 درصد از کل سقوط در سال گذشته است.

اما در حال حاضر نگرانی که مانده و خاکستر از ماه ویرانگر آتش سوزی در حال جاروب به تامین آب است. این کشور هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با عواقب آن بدترین آتش نجومی در نسل دیدم که بیش از 3000 خانه های تخریب شده و ادعا کرد که حداقل 31 زندگی می کند.

آب اقتدار در NSW دولت گفته است که نظارت بر کیفیت آب برای ارزیابی اینکه آیا اقدامات اضافی مورد نیاز برای کنترل خاکستر و رسوبات. آب می تواند کشیده شده از عمیق تر در سد و یا از جاهای دیگر در شبکه وجود دارد, با کیفیت نگرانی.

باران خاموش عظیم Currowan آتش در NSW south coast. این آتش سوزی سوخته بود برای 74 روز و نابود 499,621 هکتار زمین از جمله 312 خانه.

خشکسالی برنامه

NSW دولت تحمیل سطح دو محدودیت آب برای سیدنی در ماه دسامبر سال گذشته آغاز شده و برنامه ریزی برای گسترش ظرفیت در آن کارخانه نمک زدایی در میان تمدید شرایط خشکسالی که در کاهش آب سازی سطوح.

این معلوم نیست که آیا این آخر هفته بارندگی را تحت تاثیر محدودیت و یا برنامه ریزی برای توسعه نیروگاه. دولت آب وزیر ملیندا پاوی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de