هیترو بریتانیا می گوید: آیا مسافر تست و یا از دست دادن ‘قرنطینه رولت’

فرودگاه هیترو در اروپا شلوغ ترین فرودگاه به نام در بریتانیا به فوریت معرفی یک مسافر تست رژیم هشدار داد که بدون آن که از دست دادن یک بازی جهانی “قرنطینه رولت” coronavirus متوقف حمل و نقل هوایی.

بدترین بحران بهداشت عمومی از سال 1918 شیوع آنفولانزای است فرفورژه بحران اقتصادی در سراسر جهان و فقط به عنوان صنعت سفر دوباره وجود دارد در حال حاضر ترس از موج دوم پس از خاموش شدن ناگهانی بریتانیا تحمیل قرنطینه در اسپانیا.

“انگلستان نیاز به یک مسافر تست رژیم و سریع” هیترو مدیر عامل John Holland-کی گفت. “بدون آن بریتانیا است که فقط یک بازی از قرنطینه رولت.”

“ما در اروپا رقبای مسابقه پیش با مسافر, تست اگر انگلستان عمل نمی کند به زودی جهانی بریتانیا خواهد بود چیزی بیش از یک کمپین با شعار” هلند-کی گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون مواجه شده است و انتقاد برای بودن بیش از حد آهسته به هنر و صنعت در سراسر کشور تست برنامه و دولت شرط به شدت در خانه تست رویکرد شده است که در گل نشسته با تاخیر.

خواسته در مورد چنین انتقاد شدید از رئیس کشور بزرگترین فرودگاه وجود دارد گفت: هیچ گلوله نقره ای.

“وجود دارد یک گلوله نقره ای فقط تست بلافاصله در مرز” وزیر فرهنگ الیور Dowden بی بی سی گفت. “این می تواند جوجه کشی بیش از یک دوره از زمان وجود دارد نه یک گلوله نقره ای فقط تست بلافاصله در مرز.”

هیترو همراه با شرکت های هواپیمایی و کل صنعت گردشگری است که صدمه زدن به.

تعداد مسافر سقوط کرد 96 درصد در سه ماهه دوم در حالی که محموله کاهش حجم بیش از 30 درصد است. درآمد کاهش 85 درصد است. هیترو هر چند گفت: منابع مالی خود را همچنان قوی است.

آن گفت: آن را به حال به اندازه کافی پول نقد به گذشته حداقل تا ژوئن 2021 با هیچ درآمد.

“ما توافق کرده اند که چشم پوشی مالی پیمان تا پایان سال 2021 و نگهداری سرمایه گذاری ما درجه رتبه اعتباری وضعیت” آن را گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر