شایعات و شواهد را می توان در دپارتمان مقالات: HC فلسطين استاد…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بمبئی. به دادگاه عالی بمبئی (HC) در روز سه شنبه گفت که هیچ بار با استفاده از “قابل اعتماد و قابل قبول” شایعات و شواهدی که در دپارتمان دادرسی در برابر گمراهان کارکنان در حالی که اخراج یک استاد و یک کتابخانه کارمند یک کلیان دامبیولی مبتنی بر ،

استاد و کارمند منتقل شده بود HC پس از دانشگاه و کالج دادگاه در بمبئی در ژانویه 27, 2016 را تایید کرد اخراج از خدمت در جولای 2013. آنها یک روز پس از پرس و جو افسر در بر داشت آنها را به جرم نافرمانی, dereliction وظیفه و غیره.

دادخواهان ادعا که آنها victimised به دنبال redressal از نارضایتی از همکاران خود که irked مدیریت و اخراج آنان یک عمل انتقام توسط کالج مقامات.

آنها تا به حال نیز به چالش کشیده دپارتمان اقدام علیه آنها و منظور از دانشگاه ها و کالج های دادگاه در زمینه های مختلف است.

عدالت CV Bhadang اما هیچ ماده در دادخواهان’ چالش است. او گفت که با وجود چالش جدی به این یافته ها از واقعیت های ثبت شده توسط پرس و جو افسر.

قاضی نیز رد دادخواهان’ استدلال که گزارش تهیه شده توسط یک کارآگاه خصوصی استخدام شده توسط شوهر کتابخانه کارمند نمی تواند استفاده شده است به عنوان مدرک علیه این دو گروه اقدام.

علاوه بر این گزارش چیزی جز شایعات به عنوان کارآگاه خصوصی نوشت که این گزارش نشده بود مورد بررسی قرار گرفت به عنوان شاهد در برابر آنها قاضی گفت.

عدالت Bhadang گفت که قوانین سختگیرانه از شواهد صدق نمی کند به یک دپارتمان تحقیق و هیچ بار حتی در اقدام بر شنیدهها و شواهد در مورد داده اگر آن یافت می شود قابل اعتماد و قابل قبول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>