دیوان عالی کشور خواهد فردا را تا دادخواست توسط مرکزی و دولت دهلی نو که می خواهند یک حکم صادر شده برای اجرای این چهار مرد محکوم به تجاوز و قتل یک زن 23 ساله پیراپزشک کارآموز در سال 2012.

اضافی وکیل General متر Natraj با اشاره به درخواست برای یک شنوایی اولیه قبل از یک نیمکت رهبری عدالت NV Ramana در روز پنج شنبه که دستور داد که این مورد ذکر شده فردا.

دو دولت در حال جذاب در برابر این حکم از دادگاه عالی دهلی که تبدیل کردن یک درخواست به قطع حداقل دو نفر از چهار مجرم که خسته قانونی خود گزینه های.

دادگاه عالی ذکر کرده دیوان عالی کشور حکم در “تاسف” مورد که در آن پس از یک محکوم به اعدام شد شرکت متهم به مرگ اام زندگی است.

“محکوم Mukesh (که برای اولین بار فایل رحمت دادخواست) را نمی توان منفی جدا شده از مشابه قرار داده شده محکومین به سادگی به خاطر او بوده است صمیمانه و صادقانه او به دنبال راه حل های حقوقی” عدالت سورش کومار Kait از دادگاه عالی دهلی بود و حکومت می کرد.

این مرکز تا به حال به دنبال قطع حداقل دو مجرم که خسته از همه راه حل های قانونی در دسترس به آنها را — نقد و بررسی درخواست, درمانی دادخواست و رحمت درخواست قبل از رئیس جمهور. به عنوان در چهارشنبه سه نفر از چهار محکومین’ رحمت دادخواست ایستاده بود را رد کرد.

چهارم محکوم Pawan گوپتا است و در عین حال به پرونده درمانی درخواست و طلب رحمت از رئیس جمهور.

به عنوان Mukesh آیا آنها حق را به چالش رد از رحمت دادخواست در دیوان عالی کشور است.

چهار محکوم به اعدام محکومین را بهنگام رحمت خود دادخواست در دنباله گفته برای خرید زمان است. عدالت Kait اشاره کرده بود که محکومین به تصویب رسید همه تاخیر تاکتیک برای خنثی کردن این حکم اما اشاره کرد که دولت تا به حال تبرئه خود و یا.

هنگامی که دیوان عالی کشور رد جنایی خود تجدید نظر در 5 مارس 2017 در برابر حکم اعدام قاضی گفت: “هیچ کس تا به حال به زحمت از اجرای حکم مرگ”.

بررسی درخواست ثبت شده توسط موکش سینگ رد شد در 9 جولای 2018.

“حتی پس از آن همه مقامات نگران خواب بودند و منتظر تا Akshay Kumar Singh ثبت درخواست با 950-روز تاخیر در تاریخ 10 دسامبر 2019 و همان اخراج شد و در تاریخ 18 دسامبر 2019,” قاضی نوشت: در سفارش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im