بهداشت و درمان مالیات بر فروش مشروب پیاده قیمت بنزین به تولید درآمد…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Uttarakhand دولت در آن جلسه کابینه به ریاست وزیر Trivendra سینگ Rawat در روز پنج شنبه تصمیم گرفت به وضع بهداشت و درمان مالیات بر فروش مشروبات الکلی و افزایش قیمت بنزین و دیزل در هیمالیا دولت است.

قیمت هند ساخته شده خارجی مشروب (IMFL) تاکنون با 20 تومان تا 200 در هر بطری, کشور, ساخته, مشروب با 20 تومان در هر بطری و خارجی ساخته شده مشروب توسط 475 تومان در هر بطری. با این دولت انتظار دارد برای تولید درآمد اضافی از 250 تومان کرور. این افزایش قیمت در مشروب موثر خواهد بود از روز جمعه.

قیمت بنزین و دیزل شد افزایش Rs 2 و Re 1 در هر لیتر بود. در حال حاضر قیمت بنزین در دولت Rs 72.55 هر لیتر دیزل و هزینه های Rs 63.17 در هر لیتر. افزایش بنزین و دیزل قیمت کمک خواهد کرد که دولت تولید درآمد اضافی از Rs 120 کرور.

در طول جلسه هیئت دولت 15 طرح مورد بحث قرار گرفت که 13 تصویب شد گفت: Madan Kaushik کابینه وزیر و سخنگوی دولت.

Kaushik گفت: مسائل مختلف مربوط به کروناویروس اپیدمی شد مورد بحث در این نشست است. او گفت: آنها انتظار داشتند که این مرکز به دسته بندی تمام مناطق در دولت تحت نارنجی و سبز منطقه در عرض یک یا دو روز.

در حال حاضر هریدور تنها منطقه ای است که در زیر منطقه قرمز. دولت 61 مثبت Covid-19 مورد از آن 39 (64 %) بهبود یافته اند. “این وضعیت در اینجا بسیار بهتر از در همسایه ایالت اوتار پرادش و یا در سطح ملی گفت:” Kaushik.

Kaushik گفت که 1.7 لاخ مردم سرگردان در کشورهای دیگر ثبت نام کرده اند برای بازگشت به دولت است. “از این 7,625 از Garhwal و 4,895 از Kumaon خواسته اند که آنها می خواهند به بازگشت به استفاده از وسایل نقلیه خصوصی. کسانی که می خواهند به بازگشت از طریق حمل و نقل عمومی ارائه شده توسط دولت شامل 79,592 از Garhwal و 78,137 از Kumaon منطقه است. این رشته مردم خواهد بود به ارمغان آورد بیش از چند روز آینده” به او گفت:

برای حفظ افرادی که به دولت بازگشت در طول مستند اشتغال از طریق Mukhyamantri Swarojgar Yojana ارائه خواهد شد به آنها گفت: Kaushik. “تحت MSME ما ایجاد کرده اند سه دسته و این افراد ارائه خواهد شد وام برای شروع سرمایه گذاری های خود را در اینجا به طوری که آنها می توانند اقامت در خانه خود دولت و امرار معاش خود” او گفت:.

با توجه به دولت توسعه روستایی و مهاجرت کمیسیون بیش از 59,360 مهاجران کار دور از خانه خود را در مناطق بازگشته اند به دولت در طول مستند.

اس اس Negi, معاون رئیس کمیسیون اروپا گفت: “ما در مورد استفاده از پایگاه داده از بازگشت مهاجران ایجاد شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان. با استفاده از جزئیات با ما تماس برخی از آنها برای پیدا کردن چه اقداماتی می تواند انجام شود به آنها را شروع به کار در اینجا.”

Negin گفت: از مجموع 60 ، 000 مردم تقريبا “65% کار در کشورهای دیگر مانند دهلی گوا و Chhattisgarh پس از 25 ٪ در دشت شهرستانها از دولت و 5 درصد در کشورهای خارجی مانند استرالیا و نیوزیلند و خلیج فارس و چین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>