مقامات بهداشتی می دانستم که از اين تعداد 100 نفر مبتلا به کروناویروس در ووهان توسط Dec: مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از 100 نفر آلوده به ویروس بسیار مسری رمان coronavirus دسامبر 31 در وقوع کانون ووهان سه هفته قبل از آن رسما اعلام شده بود انتقال بین انسان و شهرستان قرار داده شد تحت یک مستند آن پدید آمده است.

مطالعه – بزرگترین تا کنون در شیوع — انجام شده توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) نیز می گویند بیش از 6000 ممکن است آلوده شده است از 20 ژانویه در چین علاوه بر سراسر بدترین ضربه هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان.

اطلاعات قابل دسترسی و تجزیه و تحلیل توسط CDC نشان می دهد که 15 در میان 104 آلوده در ماه دسامبر 102 میان 653 آلوده بین ماه های ژانویه 1 و 10 و 310 میان 5,417 آلوده بین ماه های ژانویه 11 و 20 ژانویه بعد از درگذشت ویروس.

رسمی مرگ و میر در ژانویه 20 3 بود و تعدادی از آلوده 225.

با عنوان “تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک ویژگی های جدید کروناویروس پنومونی”, CDC, دیده, داده, در بیش از 72000 covid-19 موارد گزارش شده تا فوریه 11.

هندوستان تایمز گزارش داد در این مطالعه در روز دوشنبه اما کامل واردات از بزرگترین covid-19 مطالعه در حال ظهور است فقط در حال حاضر.

تا اوایل روز چهارشنبه شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری در چین بود در سال 2004 و 74,185 گزارش شده است به توان و حذف پاتوژن; 136 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز سه شنبه.

صدها نفر از عفونت و حداقل چهار مرگ و میر گزارش شده از حداقل 25 کشور جهان است.

بزرگترین مطالعه انجام شده توسط CDC – چین بالا موسسه پیشرو در برابر سرایت — در شیوع نشان می دهد که مقامات چیزی برای متوقف کردن بیماری همه گیر از گسترش در چین و فراتر از آن با وجود دانستن در مورد آن.

در یک جدول آماری منتشر شده در این مطالعه CDC می گوید: 104 نفر آلوده به پاتوژن دسامبر 31 و 15 بعد از آن درگذشت.

CDC مطالعه نشان می دهد که مقامات بهداشتی در سطح استان به خوبی آگاه از این بیماری و آن حدت اما تصمیم به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش.

رئیس جمهور چین بود و در واقع یک جلسه در تاریخ 7 ژانویه در coronavirus موارد – دوباره به وضوح نشان می دهد که بالاترین رهبری حزب کمونیست چین (CPC) تا به حال اطلاعات مربوط به.

که مطلع شد در ژانویه 3.

در اینجا چیزی است که CDC می گوید: در خلاصه ای از آن را برای مطالعه: “این covid-19 گسترش به بیرون از هوبئی مدتی پس از دسامبر 2019 و در فوریه 11, 2020, 386 شهرستان در تمام 31 استان کشور تحت تاثیر قرار گرفت.”

“این بیماری همه گیر منحنی از شروع علائم به اوج خود رسید و در ژانویه 23-26 و سپس شروع به کاهش منتهی به 11 فوریه.”

“این covid-19 اپیدمی گسترش بسیار سریع است. آن را تنها در زمان 30 روز به گسترش از هوبئی به بقیه سرزمین اصلی چین است. با بسیاری از مردم از بازگشت از تعطیلات چین نیاز به آماده شدن برای امکان دوباره بجای اول برگشتن از این بیماری همه گیر” این مطالعه گفت.

این مقاله را به صورت گذشته نگر و تحلیل 44,672 تایید بیماران و تقسیم شیوع این بیماری کشنده به پنج فاز مختلف: یکی قبل از 31 دسامبر 2019 ژانویه 1 به 10, 11 ژانویه 20, 21 ژانویه تا 31 مارس 1 تا 11.

“در اینجا ما گزارش نتایج یک پژوهش اکتشافی و تحلیل تمام موارد تشخیص داده شد که از 11 فوریه سال 2020 است. مواد و روشها: تمام covid-19 موارد گزارش شده از طریق 11 فوریه سال 2020 استخراج شده از چین, بیماری های عفونی سیستم اطلاعات” مطالعه گفت.

“موارد رخ داده است که در ماه دسامبر 2019 ممکن است یک مقیاس کوچک قرار گرفتن در معرض حالت انتقال در ژانویه سال 2020 ممکن است انتشار انتقال حالت. زمان روند شیوع این است که مطابق با نظرسنجی قبلی نتیجه رسیدند که جنوب چین غذاهای دریایی بازار در ووهان ممکن است حیوانات وحشی تجاری اجازه می دهد کروناویروس جدید به گسترش از یک هنوز هم ناشناخته, حیوانات وحشی به انسان و سپس از فرد به فرد” مطالعه اضافه شده است.

به نقل از مطالعه حتی تحت کنترل دولت رسانه ها مطرح شده است و سوال در مورد چین در واکنش به شیوع اولیه بیماری است.

“از ژانویه 11 تا 20 وجود دارد 5,417 عفونت های جدید در کل که همچنین در خط با اطلاعات ارائه شده توسط بیمارستان های محلی در ووهان به جهانی بار نشان می دهد که حتی قبل از زونگ اتباع بالا پزشکی مشاور هشدار داد که این بیماری می تواند از انتقال انسان به انسان در ژانویه 20, بسیاری از بیمارستان ها در ووهان دریافت کرده بود تعداد زیادی از بیماران مبتلا به تب از علل ناشناخته است.

اما این نگرانی همچنان در بیمارستان محلی سطح بیشتر کنترل و پیشگیری از اقدامات انجام شده توسط مقامات محلی” تلخیص جهانی تایمز در یک گزارش.

درب نگه داشته شد که به تدریج گسترش شیوع با وجود تلاش های پزشکان محلی مانند Li Wenliang تلاش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آن است.

Li تنبیه شد و مورد آزار و اذیت برای صحبت کردن در مورد این بیماری در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

Li درگذشت از عفونت در اوایل این ماه منجر به ابراز غم و اندوه و خشم آنلاین.

در اوایل این ماه CPC کمیته مرکزی اخراج جیانگ Chaoliang این ک رئیس حزب در استان هوبی و جایگزین او با شانگهای شهردار یانگ یونگ.

ک ارشد در ووهان Ma Guoqiang کار اخراج شد به عنوان جایگزین حزب رئیس شهر جینان استان شاندونگ وانگ Zhonglin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>