کارگران مهاجر و بین المللی مسافر در نهادی قرنطینه افراد تحت انزوا در هتل ها و نمونه های تصادفی از کسانی که زندگی در منطقه سبز منطقه خواهد بود استخر تست شده برای شیوع این بیماری کروناویروس (Covid-19) با توجه به اتحادیه جدید وزارت بهداشت دستورالعمل های منتشر شده در روز پنج شنبه.

یک استخر 25 نمونه از جامعه هدف خواهد بود آزمایش با استفاده از رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) برای تشخیص حضور Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19.

در استخر, تست گلو و یا بینی سواب از دو به پنج نفر هستند مخلوط شده و تست شده به عنوان یک واحد. تمام نمونه فردی در یک منفی استخر تلقی به عنوان آزمایش منفی; اگر تجمعی آزمون نمونه مثبت هر فرد در استخر تست شده است به صورت جداگانه برای پیدا کردن که آلوده است.

“راهنمای RT-PCR بر اساس ترکيبی نمونه برای مهاجران/عودت کنندگان از خارج از کشور/مناطق سبز… تصمیم گرفته شده است به استفاده از یک time RT-PCR بر اساس ترکيبی نمونه برداری برای مقاصد نظارت برای کارگران مهاجر در نهادی امکانات قرنطینه بین المللی مسافر در نهادی امکانات قرنطینه/هتل های گوش-مشخص شده برای قرنطینه و برای مقاصد نظارت در مناطق سبز…” می خواند وزارت بهداشت بخشنامه.

منطقه سبز مناطق که در آن از نمونه های جمع آوری خواهد شد هستند کسانی که از جایی که هیچ موردی گزارش شده به تاریخ و یا مناطق که تا به حال موارد گزارش شده قبلی ولی تمیز گذشته 21 روز یا بیشتر.

“این است که تنها یک بار تست برای بررسی اینکه آیا عفونت شایع در یک گروه خاص و یا نه. اگر یک استخر نمونه بازده مثبت و سپس تمام نمونه ها خواهد شد به صورت جداگانه تست شده برای حضور ویروس” گفت: وزارت بهداشت رسمی که نمیخواستند برای شناسایی شود.

مسئولیت برگزاری آزمون را دروغ مربوطه دولت.

طبق پروتکل یک گروه از 25 نفر خواهد بود شناسایی و گلو و یا بینی سواب خواهد شد جمع آوری شده توسط آموزش پرسنل آزمایشگاه با استفاده از محافظ مناسب دنده.

نمونه را در بسته بندی سه لایه بسته بندی و حمل و نقل به شناسایی آزمایشگاه تحت سرد زنجیره ای طبق دستورالعمل صادر شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند برای Covid-19 جمع آوری نمونه و تست.

“نمونه خواهد بود aliquoted و پس از آن با هم مخلوط نمونه ها از 25 نمونه باید تست شده در آزمایشگاه با روش RT-PCR. گزارش منتقل خواهد شد و به قرنطینه/نگران تسهیلات در عرض 24 ساعت. اگر هر یک از مخلوط نمونه تست مثبت, نمونه فردی خواهد بود آزمایش از aliquoted نمونه حفظ شده در آزمایشگاه” می گویند وزارت بهداشت دستورالعمل.

ICMR صادر مشاوره در امکان سنجی, استخر, تست نمونه با استفاده از روش RT-PCR در ماه گذشته. آن بود که پس از انجام یک مطالعه امکان سنجی انجام شد در ICMR ویروس تحقیقات و آزمایشگاه تشخیصی (VRDL) در پادشاه جورج دانشگاه علوم پزشکی (KGMU), Lucknow.

“نمونه های استخر در حال آزمایش به منظور نظارت است. بهتر است برای تشخیص در مناطق که در آن در مورد بارگذاری و یا آن سوء ظن بالا است چرا که اگر هر دیگر هم مخلوط آزمون نمونه مثبت, پس از آن شما خواهد شد در نهایت به صورت جداگانه تست تعداد زیادی از نمونه ها که هدف شکست خواهد شد” دکتر کون بزرگ Jain, سر, ICMR-VRDL, KGMU بود زودتر گفت: در مورد استخر تست او به عنوان سرپرست این مطالعه امکان سنجی.

Dr Ekta Gupta ارشد virologist در دهلی دولتی موسسه کبدی و صفراوی علوم که یکی از ICMR تایید آزمایشگاه برای Covid-19 تست گفت: “در مناطق که در آن ظن پیدا کردن یک مورد مثبت کم است, آن کمک می کند تا به هم مخلوط تست آن را به عنوان صرفه جویی در مقدار زیادی از منابع ارزشمند. RT-PCR گران است و شما نیاز به یک مناسب محیط آزمایشگاهی برای انجام آزمایش است. ادغام امکان پذیر است و اگر یک دسته ای می آید, مثبت, شما همیشه می توانید به عقب برگردید و تست نمونه فردی. شما هنوز هم در نهایت صرفه جویی در مقدار زیادی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im