هند به گزارش روز پنج شنبه اول آن مورد رمان coronavirus عفونت با اتحادیه وزارت بهداشت تایید که یک دانش آموز که از به کرالا از چین در ووهان آزمایش مثبت برای عفونت است.

“یک مورد مثبت از رمان coronavirus بیمار از یک دانش آموز مشغول به تحصیل در دانشگاه ووهان گزارش شده است که در کرالا است. بیمار دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و در انزوا در بیمارستان” وزارت بهداشت گفت.

زن دانشجو پایدار است و در حال از نزدیک تحت نظارت کرالا مقامات بهداشت گفت. دولت وزیر بهداشت KK Shailaja به نام یک جلسه اضطراری در 3 ساعت.

سازمان دیده بان | هند تایید 1st coronavirus مورد از کرالا بیمار تحت جداسازی بخش

 

مقامات بهداشت گفت: جداسازی بخش آماده در تمام بیمارستان ها و کالج پزشکی در دولت است. دولت در آماده باش پس از تشخیص اولین مورد در کشور است.

در همه 806 مردم در زیر مشاهده در کرالا است.

در ضمن سه بيمار بستری در دهلی Ram منهر Lohia (RML) بیمارستان مرخص شد روز پنج شنبه پس از آزمایش منفی از coronavirus. از دوشنبه این سه مرد بودند نگه داشته و تحت نظارت بر سلامت و انزوا برای درمان های پزشکی پس از آنها گله و شکایت از بیماری های تنفسی.

“سه نفر هستند از سن 24 و 34 و 48 بود. یک بیمار است که یک دانش آموز در حالی که دو نفر دیگر رفته اند برای کسب و کار سفر به چین و بازگشت” دکتر Meenakshi Bhardwaj, پزشکی, سرپرست بیمارستان گفت.

در پی افزایش موارد ابتلا به این ویروس دولت مرکزی در روز چهارشنبه صادر مهم سفر مشورتی درخواست از مردم برای خودداری از سفر به چین است.

هند آزمایش 28 نمونه تا کنون برای این عفونت مرگبار که شکست در شهر ووهان چین در ماه دسامبر سال گذشته است.

Coronavirus سرچشمه در ووهان چین شهر بیش از 11 میلیون نفر است و پس از آن به کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

به عنوان بسیاری از 170 نفر کشته شده اند این ویروس در حالی که بیش از 1700 موارد ثبت شده در چین به تنهایی.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان هستند اقدام به جلوگیری از همه گیر جهانی به عنوان ویروس همچنان به گسترش با موارد گزارش شده در استرالیا و فرانسه و ایالات متحده و چندین کشور آسیایی در کنار چین.

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های جدی مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS-CoV) و سندرم حاد تنفسی (SARS-CoV).

یک رمان coronavirus یک گونه جدید است که تا به حال نشده است که قبلا شناسایی شده در انسان است. (ANI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de