او باقی خواهد ماند مترادف با نسل طلایی از فوتبال: AIFF رئیس جمهور…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند رئیس فدراسیون فوتبال Praful پاتل گفت که سابق هند کاپیتان PK بانرجی نام برای همیشه باقی می ماند مترادف با “طلایی نسل از فوتبال است.”

بانرجی 83 هند اولین فوتبالیست به دریافت Arjuna جایزه به عنوان به خوبی به عنوان Padmashree, گذشته خود را در روز جمعه پس از بیماری طولانی مدت.

“این غم به شنیدن این که Pradip-دا هند یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال است نه بیشتر. سهم خود را به فوتبال هرگز فراموش نخواهد شد. من به اشتراک گذاشتن غم و اندوه. او خواهد ماند مترادف با نسل طلایی از فوتبال است. Pradip-da شما زنده باقی می ماند در قلب ما” AIFF جمهور گفت: در پیام تسلیت.

در حالی که AIFF داد lowdown از بانرجی را فوتبال دستاوردها پدر و مادر بدن به ذکر است که او به ثمر رساند 19 بین المللی گل در 36 بازی اما آنها نمی اضافه کردن دیدار های دوستانه ملی که خود را طول می کشد تعداد به 65 خاموش 84 بازی برای تیم ملی.

AIFF دبیر Kushal داس گفت:”Pradip کومار بانرجی زنده خواهد بود در دستاوردهای خود را. او یک فوتبالیست افسانه ای و کسی است که الهام بخش است به طوری manygenerations. ممکن است او در آرامش استراحت.”

“پس از بازنشستگی او را scouted و مربی یک نسل کامل از بازیکنان فوتبال در هر دو بخش بین المللی و داخلی سطح. این از دست دادن بزرگ برای فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>