او در شرایط بحرانی: Khabib Nurmagomedov نشان می دهد دشوار خانواده سناریو به عنوان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Khabib Nurmagomedov شده است رفتن را از طریق یک زمان دشوار به تازگی با پدر بودن در شرایط بحرانی پس از تشخیص با Covid-19 در روسیه است. Khabib پدر و مربی Abdulmanap Nurmagomedov به حال به انجام یک اورژانس قلب روش پس از عوارض به وجود آمد با توجه به زودتر خود را به مسائل مربوط به سلامت. روسیه یکی از بدترین کشورهای متاثر از رمان coronavirus و بیش از 300,000 موارد تا حالا.

داغستان نیز گرفتن شدت تحت تاثیر قرار به دلیل بیماری های عفونی و این باعث شد بیش از 20 نفر بیمار شدن از Nurmagomedov خانواده.

Khabib به تازگی صحبت در مورد وضعیت در یک Instagram پست و خواست عمومی به ماندن در خانه در طول این بحران است.

“در مورد شخصی من, من تا به حال بیش از 20 نفر بیمار از خانواده من” Nurmagomedov گفت. “بیش از 20 نفر بودند دروغ گفتن در بخش مراقبت های ويژه. و بسیاری از آنها دیگر در میان ما. بسیاری از آشنایان فوت کرده اند بسیاری از والدین از اقوام من است. همه است که با داشتن یک زمان سخت در برخورد با آن است.

“بسیاری نوشته شده در اینترنت در مورد پدر من. پدر من در حال حاضر واقع شده است در یک بیمارستان است. او در شرایط بحرانی به عنوان یک نتیجه از این ویروس است. آن نهفته قلب خود را چون سال گذشته او تا به حال یک عمل جراحی وجود دارد و در حال حاضر آنها را عمل جراحی دیگری است. او در یک وضعیت بسیار دشوار است و بسیار دشوار است. ما در حال درخواست از خداوند است که او را برمی گرداند او را به ما.”

شکست نخورده Khabib برنامه ریزی شده بود به دفاع از خود UFC سبک وزن مسابقات قهرمانی برابر تونی فرگوسن در UFC 249 در آوریل 28. اما با توجه به محدودیت های مسافرتی قرار داده شده توسط روسیه و ایالات متحده Khabib جایگزین شد جاستین Gaethje و مبارزه را به طور موقت سبک عنوان تقلا. Gaethje برنده مبارزه است و در حال حاضر برنامه ریزی شده را در Khabib برای بی چون و چرای قهرمانی مدتی بعد در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>