کارناتاکا حزب کنگره و Janata Dal (سکولار) رهبر H D Kumaraswamy رد و بدل barbs در رسانه های اجتماعی یک روز پس از CM سابق کنگره در حزب ملی گفت: آن را مترادف با اسب-تجارت.

در کارناتاکا کنگره رسمی توییتر رسیدگی به حمله Kumaraswamy برای اظهارات خود در راجستان بحران گفت: “شما آنقدر معصوم است که شما دان’ t می دانم که تفاوت بین یک حزب MLA را به طور داوطلبانه پیوستن به حزب دیگر و آنها را تحت فشار با استفاده از قانون اساسی نهادهای تحت عملیات کامالا?”

عملیات کامالا اشاره به اتهام BJP طرح زیر که حزب مخالف MLAs بودند اغوا برای پیوستن به حزب.

این اظهارات یک روز پس از Kumaraswamy اظهار نظر در راجستان بحران که در آن کنگره را متهم به بی جی پی از تلاش برای سرنگونی دولت خود گفت که خود را مغبون شریک بود پدر از اسب-تجارت و آن را به حال تلاش برای شکستن JD(ع) در گذشته است.

در کارناتاکا کنگره نیز رفت بر حمله Kumaraswamy درخواست “هنگامی که شما با تشکیل یک ائتلاف با آمریکا و نشست روی CM صندلی با استفاده از پشتیبانی ما شد کنگره اخلاق خوبي ؟ هنگامی که شما لازم نیست که قدرت شما را ناگهان به یاد همه از این. زمانی که دولت با آن مواجه است مشکلات یک حزب است که هر دو نامرئی و بی ربط چه اخلاقی راست شما باید به در نظر ما است.”

Kumaraswamy بیش از حد ضربه به عقب با یک سری از ده توییتهایی. اشاره در Siddaramiah او متهم رهبران ارشد کنگره قادر به پاسخ به طور مستقیم به او بودند با استفاده از این حزب رسیدگی به آتش سوزی در او. ادعا شد که در آن کنگره که آمد به او به شدت به دنبال یک داد و گفت: “آن را پذیرفته و تنها به کار برای رفاه کشاورزان است.

“شما من را متهم به حال نامرئی و بی ربط. در چگونه بسیاری از ایالت های این کشور است که کنگره قابل مشاهده و مربوطه ؟ وجود دارد تنها یک خط خوب در اصطلاح “داوطلبانه’ پیوستن MLAs به کنگره و عملیات کامالا. کنگره متاسفانه کاهش یافته است به چنین سطح پایین. این است دلیل زمان احساساتی وضعیت کنگره گفت:” در یکی از توییت خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de