HCL کارمند در Noida تست مثبت برای Covid-19 موارد در رسیدن به 19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک مورد دیگر از coronavirus مثبت در مورد یک کارمند در HCL Technologies – ظهور در اوتار پرادش در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 19.

“یک کارمند از ما نویدا دفتر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که او در انزوا پس از بازگشت از مسافرت های بین المللی. دفتر ما این است که پس از تمام دولت و هیت مشاوره پروتکل” HCL Technologies, در بیانیه ای گفت.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

یک فرد در اوایل سی سالگی خود داشت مثبت برای coronavirus بیماری Covid-19 در Noida در چهارشنبه چهارم مورد در منطقه. شناسایی فرد تا به حال در سفر به اندونزی همراه با همسر خود.

روز سه شنبه دو نفر مثبت شدند Coronavirus (Covid-19) در بخش 100 و 78 از نویدا و پس از آن تمام ساکنان زندگی در همان محل خواسته شد به قرنطینه خود را. هر دو این جوامع را محدود کرده اند ورود خارجی ها.

در ضمن دو نفر تست مثبت در لکنو گفت: Sudhir سینگ Covid-19 جداسازی بخش مسئول در شاه جورج’ دانشگاه علوم پزشکی, به گزارش خبرگزاری ANI. یک دکتر در اوتار پرادش سرمایه لکنو پیشرو بیمارستان بود که بخشی از این تیم با توجه به مشکوک و مثبت coronavirus بیماران, تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 روز چهارشنبه.

پس از روز شنبه را توسعه لکنو در حال حاضر پنج مورد مثبت وجود دارد هشت Covid-19 موارد مثبت در آگرا دو در Ghaziabad و چهار در Noida.

اوتار پرادش به عنوان یک اقدام احتیاطی در دستور مدارس و سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سینما سالن multiplexes و anganwadi مراکز بسته باقی می ماند.

تا وزیر بهداشت Jai Pratap Singh هشدار داده دقیق عمل از جمله زندان برای کسانی که همکاری نمی کنند در این دولت تلاش برای کنترل coronavirus شیوع و گسترش اطلاعات غلط و یا شایعات برای ایجاد وحشت در جامعه است.

“ما را در برابر هر گونه شک اگر او حاضر به تست و یا اجرا می شود به دور از مقامات. عمل را می توان در برابر هر کسی که تلاش می کند تا برای پنهان کردن چنین بیماران گمراه و یا مانع سلامت تیم از انجام آن وظیفه است. اگر لازم مجرم نیز به زندان فرستاده می شود طبق قانون” وزیر بهداشت گفت.

سینگ گفت: مقامات نگران قدرت داده شده بود در زیر بخش 3 از بیماری های همه گیر عمل را به تمام اقدامات لازم در پی شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>