HC انتقاد J-K admin بیش از بی نظمی در سابق Roshni عمل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به جامو و کشمیر بالا دادگاه روز پنجشنبه کشیده اتحادیه قلمرو دولت را به اتهام بی نظمی در زمین سهمیه تحت سابق Roshni عمل و گفت: این تصمیم خواهد گرفت در مارس 18 آیا برای انتقال پرونده به اداره مرکزی تحقیقات (CBI).

رئیس دادگستری گیتا Mittal دستور داد که تمام سوابق مربوط به این مورد ارائه می شود قبل از دادگاه در مارس 18.

“دادگاه عالی باید تصمیم گیری در مورد انتقال پرونده به نوبت در روز شنبه [مارس 18]” گفت: مدافع Ankur Sharma که در زمینه منافع عمومی دادخواهی (PIL) در این مورد که گفته میشود شامل بی نظمی در زمین سهمیه به لحن ~25,000 کرور. شارما با اشاره به این که این گزارش به دنبال این دادگاه در یک سفارش در فوریه 20 از درآمد, منشی, وزیر آموزش و پرورش بخشی کمیسر جامو اصلی رئیس کنسرواتور جنگل در جامو و معاون کمیسر Jammu نبود ظ. دادگاه همچنین کارگردانی اداره مبارزه با فساد از J&K برای فایل تازه گزارش وضعیت در 17 اولین گزارش اطلاعات ثبت شده در این مورد.

هفته گذشته کمیسیون حقوق توصیه می شود بازیابی از زمین های اختصاص داده شده در زیر Roshni عمل می کنند که اوراق در ماه نوامبر 2018 توسط Satya رفیق ملک و سپس فرماندار جامو و کشمیر دولت است .

در جامو و کشمیر دولت زمین (Vesting مالکیت به کارکنان) عمل محبوب شناخته شده به عنوان Roshni قانون اجرا شد و در سال 2001 پس از آن وزیر جامو و کشمیر غلام نبی آزاد اسلامی بود که با هدف “اعطا 20.55 لاخ kanals (معادل 25,6874.9732 هکتار) از زمین های دولتی به کارکنان”.

عمل به دنبال ایجاد منابع برای نیروگاه پروژه ها و به مشورت حقوق اختصاصی برای ساکنین زمین های دولتی منوط به پرداخت هزینه زمین ثابت توسط دولت است. قانون لغو شد چرا که “آن موفق به تحقق بخشیدن به اهداف مورد نظر و نیز گزارش از سوء استفاده از برخی از مفاد آن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>