HC raps ماهاراشترا برای انفعال در برابر فروشندگان که به فروش می رسد الکی كنجاله سويا دانه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به دادگاه عالی بمبئی است rapped ماهاراشترا دولت برای عدم اقدام در برابر فروشندگان تهیه الکی كنجاله سويا دانه به هزاران نفر از کشاورزان که منجر به شکست محصول.

در یک سفارش از تاریخ 26 ژوئن آپلود شده در دادگاه عالی وب سایت در جمعه آن گفت: Aurangabad نیمکت دادگاه در زمان suo motu شناخت از گزارش های خبری در مورد شکایت از 2000 نفر از کشاورزان که تا به حال خریداری كنجاله سويا دانه برای کاشت در حال انجام Kharif فصل اما دانه نمی جوانه و منجر به درد و رنج کشاورزان ضرر و زیان است. دادگاه مشاهده شده است که اگر کشاورزان در Marathwada و Vidarbha منطقه فقیر هستند و چنین تقلب توسط كنجاله سويا دانه فروشندگان شد و مضر برای بقای خود به دولت را نشان می دهد هر گونه عجله در اقدام علیه چنین فروشندگان.

یک بخش از نیمکت عدالت T V Nalawade و عدالت D Kulkarni در ژوئن 26, شنیده دادخواست آغاز و پس از گزارش های خبری که کشاورزان از مناطق مانند ناندید, لاتور, اوسا, هینگلی و Ahmednagar شکایت کرده بود به مقامات که دانه های سویا آنها به تازگی خریداری شده برای کاشت جوانه زده و نه. دادگاه کارگردانی که منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت نام suo motu به اطمینان حاصل شود که عمل گرفته شده است در مقابل صاحبان فروشگاه ها و شرکت ها اگر هر کسی که تا به حال تحت فشار قرار دادند از جمله ساختگی دانه ها در بازار است. دادگاه منصوب مدافع P P بیشتر به عنوان Amicus Curiae برای کمک به دادگاه.

با اشاره به موضع گرفته در این زمینه توسط وزیر کشاورزی دولت در تاریخ 25 ژوئن زمانی که او گفت که هیچ مقررات تحت دانه قانون در سال 1966 برای اقدام علیه فروشندگان نگران و دولت سعی خواهد کرد برای دیدن است که کشاورزان داده می شود و دیگر دانه دادگاه گفت: “می توان گفت که دولت بخش مربوطه قصد ندارد به اقدام جنایی علیه فروشندگان و تولید کنندگان ساختگی دانه حتی زمانی که آنها فریب خورده کشاورزان و آنها باعث از دست دادن بزرگ نه تنها به کشاورزان اما به کشور است.”

دادگاه پس از آن مشاهده شده است که به کشاورزان متحمل هزینه های بزرگ در حالی که کاشت بذر و حوادث رخ داده است اغلب مسائل را نمی توان بسته تنها با عرضه بیشتر دانه به کشاورزان توسط دولت است. “در این فصل بیشتر عجیب و غریب به عنوان با توجه به همه گیر از Covid-19 عجیب و غریب شرایطی ایجاد می شوند. این عجیب و غریب شرایطی استفاده شده توسط معامله گران و بنابراین جرم مرتکب شده توسط آنها بیشتر است قبر در طبیعت” دادگاه مشاهده شده است.

آن گفت که شکست دانه بازرس برای اقدام علیه فروشندگان تهیه ساختگی دانه زیر بخش 420 IPC باعث آن را به تصویب جهت به دولت است.

دادگاه دستور دولت برای ارائه جزئیات تاریخ و تعداد شکایات دریافت شده توسط پلیس طبیعت شکایات اقدام صورت گرفته توسط بذر بازرس در tehsil سطح تعداد بازديد منظم به مغازه های فروش بذر و تشنج و آزمایش دانه و تعداد مشابه شکایات دریافت شده توسط بخش کشاورزی در پنج سال گذشته.

این موضوع تا به حال ارسال شده برای شنوایی در جولای 3 بود اما الآن به تاریخ 7 ژوئیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>