HC رد retd SSP درخواست تجدید نظر به چالش کشیدن عدالت Ranjit سینگ پنل توصیه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sofi Ahsan | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 26 فوریه سال 2020 5:26:39 am

Punjab and haryana high court, punjab and haryana sacrilege cases, sacrilege cases in india, Justice Ranjit Singh Commission, Punjab government’s Action Taken Report , punjab news, haryana news, indian express با آخرین اخراج دادگاه راس است که در حال حاضر نهایی درمان برای مقامات پلیس در این موضوع است. (اکسپرس فایل)

پنجاب و هاریانا دادگاه عالی سهشنبه رد دادخواست به چالش کشیدن توصیه های عدالت Ranjit سینگ کمیسیون و دولت پنجاب را از اقدام صورت گرفته گزارش در موارد توهین به مقدسات و حکومت است که درخواست تجدید نظر در برابر 2019 قضاوت یک نیمکت در e ماده است نه نگهداری قبل از تقسیم نیمکت.

تقسیم نیمکت از رئیس دادگستری راوی شنکر Jha و عدالت آرون Palli گفت: intra-دادگاه تجدید نظر ثبت شده توسط سابق SSP Charanjit Singh and Sub-بازرس Amarjit سینگ Kalar است نه نگهداری از نظر قانون گذاشته شده توسط دیوان عالی کشور در ‘رام کیشان Fauji در مقابل در ایالت هاریانا و دیگران مورد. در Fauji مورد apex دادگاه برگزار شد که منظور تصویب توسط یک قاضی در اعمال ماده 226 قانون اساسی مربوط به کیفری صلاحیت نمی توان موضوع از درون دادگاه تجدید نظر وجود نامگذاری این مورد.

یک نیمکت از دادگاه عالی در ماه ژانویه 2019 تا به حال رد مدنی حکم دادخواست به چالش کشیدن توصیه های عدالت Zora سینگ کمیسیون و عدالت Ranjit سینگ کمیسیون تنظیم توسط دولت پنجاب به نگاه به حوادث توهین به مقدسات و پس از آن شلیک پلیس است که در آن دو غیر نظامی کشته شدند در فریدکت در سال 2015. پس از ارائه این گزارش پلیس پنجاب آغاز دادرسی جزایی علیه افسران پلیس از جمله درخواست Charanjit Singh. تصمیم دولت برای توهین به مقدسات موارد پروب از CBI و تحویل آن به پلیس دولت نشسته تا به حال نیز به چالش کشیده شده است قبل از یک نیمکت در سال 2018 است.

بخوانید| پنجاب و هاریانا HC برای کاهش دادگاه: به زمان کافی برای اجرای حکم

دیوان عالی کشور در هفته گذشته را رد کرد و یک SLP ظ توسط بانک مرکزی در برابر تک نیمکت تصمیم گیری است. این SLP اخراج شد بر روی زمین از تاخیر به عنوان مرکزی آژانس تا به حال با نزدیک شدن به راس دادگاه بیش از یک سال پس از تک نیمکت تصمیم به نفع دولت پنجاب در مورد قدرت به عقب نشینی رضایت خود را برای پروب توسط CBI در این موارد است.

درخواست تجدید نظر از افسران پلیس در برابر همان تک نیمکت تصمیم گیری باقی مانده در انتظار قبل از تقسیم نیمکت با پنجاب مدافع کلی Atul Nanda در اولین جلسه خود در تاریخ 15 فوریه 2019 با این استدلال که این مورد که “لایههای جزا” می شود که در داخل دادگاه تجدید نظر که در قانون گذاشته شده توسط دیوان عالی کشور است. با آخرین اخراج دادگاه راس است که در حال حاضر نهایی درمان برای مقامات پلیس در این موضوع است. دولت پنجاب به حال ثبت یک نکته قبل از دیوان عالی کشور در ژانویه 2019 در این موضوع و همچنین در تاریخ 16 ژانویه این سال است.

طول سر جلسه روز سه شنبه بخش نیمکت مشاهده کرد که چالش های مربوط به دادرسی کیفری و گفت: عواقب هر گونه تصمیم گیری توسط بخش نیمکت نیز مربوط به دادرسی جزایی. ارشد مشاور به نمایندگی از افسران پلیس اقدام به قرعه کشی یک تمایز گفت که چالش در برابر دادرسی کیفری, اما تنها درخواست کمیسیون توصیه های اضافه آنها بر شهرت دادخواهان. اضافی مدافع کلی Rameeza Hakeem شنبه تصریح کرد که درخواست تجدید نظر است نه نگهداری با توجه به Fauji حکم به عنوان جزایی متصل به درخواست تجدید نظر.

در حالی که موافقت با دولت مشورت تقسیم نیمکت گفت: averments و فروم در درخواست تجدید نظر در برابر کمیسیون تحقیق گزارش آن را روشن است که در مورد “جدایی ناپذیری” “در هم آمیخته” با اقدام صورت گرفته, گزارش, گزارش و متعاقب عمل دادرسی کیفری آغاز توسط دولت است.

اخراج از درخواست تجدید نظر توسط این بخش می آید یک روز قبل از نوبت دادگاه در محلی است برای گرفتن یک تصمیم در دولت نماز برای جلوگیری بانک مرکزی از بررسی توهین به مقدسات از موارد در نظر 2019 تک نیمکت حکم. ماه گذشته دادگاه تا به حال کاهش یافته است نماز گفت: این موضوع در مورد CBI را در حوزه قضایی در حال بررسی است و قبل از دیوان عالی کشور — همان اخراج شد هفته گذشته است.

رعایت که نوبت به حال “به سختی هر گونه پیشرفت” در این موارد به دست آن تنها نیمکت تا به حال در حکم خود گفته بود انتظار می رود که “نشستن خواهد رفتار عادلانه و بی طرفانه و سریع تحقیقات بی توسط فشار صورت وجود داخلی یا خارجی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>