خطر بازگشت به شمار معمای واقعی به عنوان Clasico, شهرستان برچسبها

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Eden Hazard بازگشت باید ثابت کند که به موقع پیش از مذاکرات روز رئال مادرید, اما اتصالات او را به تیم ممکن است یک کار ساده برای زین الدین زیدان.

واقعی در بازی لوانته در روز شنبه در آغاز یک هشت روز است که همچنان در خانه به منچستر سیتی در لیگ قهرمانان و پس از اتمام مقابل بارسلونا در سانتیاگو برنابئو.

خطر ساخته شده و اولین حضور خود را پس از 27 نوامبر در مقابل Celta Vigo آخر هفته گذشته و تحت تاثیر برنده یک پنالتی در نیمه دوم و ارائه امیدوارم که او می تواند دست آوردن وضوح سریعتر از زمانی که او در بازگشت از مصدومیت در ماه سپتامبر.

“ما خوشحال هستیم که او را برای آنچه او در طول 70 دقیقه — ما می دانیم آنچه که او می تواند به ما گفت:” زیدان.”او با بازی طولانی تر از انتظار می رود زیرا پس از سه ماه از ما نمی خواهید برای رفتن به دریا.

“او به ارمغان آورد بسیاری از حمله به هدف به خصوص برای دومین هدف بنابراین ما خوشحال هستیم که او را با ما در دوباره.”اما خطر را گشت همچنین همزمان با مادرید اذعان دو بار در یک بازی لیگ برای اولین بار از اکتبر حتی اگر آنها اجازه دهید در سه در کوپا دل ری برابر رئال سوسیداد دو هفته پیش.

در حالی که او را به این امید بود که خطر خواهد اضافه کردن برخی از حمله به استعداد به مادرید پولادین دفاع اما نگرانی وجود دارد سفتی خود را می تواند به خطر بیافتد توسط خود شمول است.

مادرید باید رسید به بالای لالیگا با توجه به 15 بازی اجرا شکست نخورده دهکده در هفت گل خورده به جای فراوانی از خلاقیت جلو.

زیدان گزینه های

خطر است به صورت خودکار انتخاب کنید و این اتفاقی است که بازگشت او به این سمت می آید درست قبل از آخرین-16 پا برای اولین بار در برابر شهر و سپس Clasico.

هنوز زیدان را مجبور به پیدا کردن یک تعادل است. او به نظر می رسد به حل و فصل در خطر بهترین موقعیت بودن در مقابل دو پشت سر کریم بنزما در ماه اکتبر مادرید موفقیت در بلژیک شرایطی شده است در یک 4-3-3 یا 4-5-1 سازند.

“ما با سه تا جلو همه زندگی ما آن را نمی تضعیف ما گفت:” زیدان در روز شنبه.

در این سیستم خطر می تواند با بازی کردن در سمت چپ جایی که او رونق برای چلسی. زیدان حتی سعی کردم به عقب در پیش فصل اما با موفقیت کمی.

زیدان را در برنامه ریزی برای شهر و بارسا خواهد بود به خصوص جالب توجه او قبلا مشاهده Gareth Bale به عنوان بیش از حد از مسئولیت دفاعی در برابر نخبگان مخالفان.

بارسلونا را برای گرم کردن کلاسیکو در خانه به ایبر در روز شنبه قبل از مواجهه با سفر به ناپولی در لیگ قهرمانان سه روز بعد.

با وجود آشفته چند هفته و زمین Quique Setien تیم موفق به محدود کردن مادرید در صدر فقط به یک نقطه و سه پیروزی متوالی در لیگ.

ایبر نشستن 16th, آخرین پیروزی آینده مقابل اتلتیکو مادرید در ماه گذشته.

یکی به دیده بان: دیگو کاستا

کاستاریکا آمد نیمکت رئال در پیروزی لیورپول در روز سه شنبه به اولین حضور خود را پس از 10 نوامبر.

بهبود خود را از پشت مشکل افزایش خوش آمدید برای اتلتیکو که در حال حاضر می تواند دوباره او را با مونتویا با اسپانیولی نیز مناسب دوباره پس از آسیب.

کاستاریکا بود به سختی در scintillating فرم در نیمه اول فصل زمانی که او تنها دو گل در 16 بازی.

اما زمان دور می تواند به احیای این مهاجم که کار دفاعی همواره بسیار با ارزش توسط Diego Simeone.

یوونتوس در خانه به ویارئال در روز یکشنبه هنگامی که آنها را با هدف تحکیم جایگاه خود در بالای چهار قبل از ختافه و سویا هر یک از دیگر بازی در مادرید در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>