‘هیچ اعتراض اگر Prashant Kishor او می خواهد برای پیوستن به ما”: AAP

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

استراتژیست سیاسی Prashant Kishor می توانید پیوستن به Aam Aadmi Party اگر او می خواهد ارشد رهبر حزب سانجی سینگ گفت: در روز جمعه. دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, امضا کرده بود تا با نظرسنجی استراتژیست Prashant Kishor I-PAC در اجرا به مجمع نظرسنجی که او برنده به راحتی و وزیر شد برای بار سوم.

“اگر Prashant Kishor او می خواهد برای پیوستن به ما هیچ اعتراضی. در حال حاضر آن است که خود تصمیم گیری که آیا برای آمدن یا نه” سانجی سینگ گفت: در یک کنفرانس خبری در بمبئی.

Prashant Kishor اخراج شد از Janata Dal ایران در ماه گذشته پس از او صحبت کردن در برابر حزب ایستادن در قانون تابعیت. در این هفته او را باز کرد تا در مورد شرایطی که منجر به خروج و اظهار داشت که او تا به حال ایدئولوژیک تفاوت با Nitish کومار بیش از آن در همکاری با BJP.

Kishor بود و همچنین صحبت در مورد راه اندازی یک کمپین Baat بیهار کی که به دنبال ضربه بزنید دولتی جوانان قدرت و تاکید کرد که او به دنبال به دست آوردن به هر گونه داد به نفع خود و یا از دست دادن انتخابات.

اما او شده است در جلسه رهبران اپوزیسیون در بیهار.

در روز پنج شنبه او با Hindustani عوام مورچا رئیس Jitan Ram Manjhi که پیوست JD(U) در سال 2005 و تحویل داده شد بیهار وزیر صندلی که Nitish کومار او را برداشت و به جای خود را پس از JD(U)’s فقیر نشان می دهد در سال 2014 Lok سبها نظر سنجی.

یک روز پیش Kishor ملاقات کرده بود RLSP رئیس Upendra Kushwaha بود که یک وزیر در بی جی پی به رهبری NDA دولت تا زمانی که حزب خود را از ائتلاف در ماه دسامبر سال 2018 است.

Kushwaha که تایید کرده است پس از ملاقات Kishor بود نه آینده در چه برخوردی. خود دارای یک زمین مشترک با Kishor به عنوان RLSP شده است هدف قرار دادن بیهار دولت به رهبری Nitish کومار برای عملکرد خود را در آموزش و پرورش, بهداشت شغلی و گرفتاری کشاورزان است. “در یک ایدئولوژیک هواپیما ما در همان صفحه. نشست غیر رسمی در آنزمان در بیهار توسعه” گفت: فضل امام Mullick سابق دفتر ملی حامل حزب.

Prashant Kishor و سیاسی شرکت مشاوره که او تاسیس کرده اند با همکاری رهبران مانند Trinamool کنگره Mamata بانرجی و AAP را Arvind Kejriwal دامن زدن حدس و گمان خود را در مورد سیاسی البته در بیهار. در حال حاضر او تنها روشن ساخته است که او فکر نمی کند در نظر شناور یک حزب سیاسی جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>