حتی به عنوان پلیس در روز سه شنبه تشدید, تحقیق در مورد فتنه علیه مدیریت و کارکنان شاهین ابتدایی و دبیرستان را در کارناتاکا را بیدر که در آن کودکان به حال گفته توهین نارندرا نخست وزیر و دیگران بیش از تابعیت (متمم) قانون در طول یک درام تصویب توسط آنها مدیریت گفت که “آنها را از نظر قانونی دفاع از خود را به عنوان آنها انجام داده اند هیچ چیز اشتباه است”.

Thouseef مدیکری ارشد اجرایی (CEO) از شاهین که می گوید آن را اجرا می کند 43 موسسات آموزشی در سراسر نه متحده با بیش از 20 ، 000 دانش آموزان گفت: HT “این مایه تاسف است که خانم مدیر مدرسه و مادر یکی از دانش آموزان ما همچنان به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن در زندان است. مورد برنامه ریزی شده است شنیده می شود [در دادگاه] فردا (چهارشنبه)… ما به طور کامل قصد داریم به صورت قانونی دفاع از خودمان را به عنوان ما انجام داده اند بدون اشتباه است. یک عبارت به زبان آمده توسط یک 10-11 سال کودک قدیمی بود غیر عمدی و غیر عمدی است. اما چرا سیلی فتنه مورد در برابر ما؟”

در ژانویه 26, پلیس در زمینه موارد زیر IPC بخش 124(یک) برای فتنه و بخش 504 و 153 یک از ترویج دشمنی میان جوامع مختلف پس از شکایت توسط مددکار اجتماعی Neelesh Rakshayal.

متعاقبا خانم مدیر مدرسه از مدرسه Fareeda بگوم و Najamunnisa مادر یک دانش آموز که گفته شده اظهارات موهن علیه PM دستگیر شدند و در 30 ژانویه و به زندان فرستاده می شود. این جلسه قرار است روز چهارشنبه در دادگاه در بیدر.

در همین حال پلیس در بازدید از این مدرسه در روز سه شنبه در لباس ساده یک مدرسه رسمی گفته خبرگزاری PTI. این می آید روز بعد پلیس آمد و در مورد کودکان که درو گسترده انتقاد.

“در صبح روز سه پرسنل پلیس آمد با دو تن از اعضای کارناتاکا دولت حقوق کودک حفاظت کمیسیون. معاون سرپرست پلیس ثانیه Basaveshwara به آنها پیوست.پلیس بودند مدنی در لباس” رسمی گفت PTI. DSP حاضر به اظهار نظر در این موضوع گفت که او هنوز هم در حال بررسی این پرونده است.

پلیس بازجویی شده اند کودکان و کارکنان در مورد کسانی که اسکریپت نوشت و اختصاص داده شده به ارائه خاص هستيم.

“ما بی ارزش بودن victimised. پلیس در حال اذیت و آزار کارکنان ما دانش آموزان و کسانی که در ارتباط با موسسه” مدیکری اضافه شده است.

صحبت در مورد کارکنان و دانشجو که مادر شده است دستگیر مدیکری گفت:”دانش آموز بسیار روشن و کودک با عالی تحصیلی سابقه بوده است. مادر او یک زن بیوه است. مدرسه در نظر گرفتن هر مرحله ممکن است به حمایت از کودک…او در حال تحصیل در مدرسه و حتی پس از بازداشت مادر و ما اطمینان حاصل شود که تمام حمایت ها و کمک های ارائه شده به او.ما همچنین تمدید پشتیبانی به کارکنان و… ما را به ارائه آنها را با بهترین حقوقی کمک کند.”

“…این است که در مورد مذهب, اما در مورد آزادی و حقوق و آزادی. ما نمی خواهد cowed پایین. ما را به مبارزه برای گرفتن عدالت” مدیکری گفت.

(با ورودی از PTI)

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im