‘تماشای بسیاری از فیلم هایی که من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید نام’: PV سی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

من خود در قرنطینه پس از بازگشت از انگلستان باز (در ماه مارس). هر چند در این دوره دو هفته ای فقط به پایان رسید همه چیز تغییر نکرده آنجا که ما در حال حاضر تحت یک مستند.

سه ماه پیش همه در انتظار بازی های المپیک توکیو را به عنوان در هر برنامه. ما بازی مسابقات و آماده سازی خود را.

من خوب بود و آماده زمانی که من به دانستن در مورد بازی های المپیک که به تعویق افتاد. من به هر حال مطمئن باشید اگر بازی های المپیک خواهد این سال اتفاق می افتد چرا که هر روز یک کشور جدید بود و تحت تاثیر قرار گرفتن توسط Covid-19 بیماری همه گیر. در این شرایط شما نمی توانست انجام هر چیز دیگری. زندگی اول می آید.

اگر اوضاع عادی بود ما را در منطقه های مختلف با همه ما مشغول آماده سازی برای بازی های المپیک و صلاحیت مسابقات. ما حتی بازی بدمینتون قهرمانی آسیا در ووهان.

هنگامی که ما در انگلستان (گزارش مثبت Covid-19) موارد نه چندان بالا اما ما هنوز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی با تکان دادن دست با پوشیدن ماسک و sanitising دست ما است. مردم بودند پوشش چهره خود را با ماسک اما این وضعیت طبیعی بود که گفتم اعداد نیست بیش از حد بسیاری که در آن نقطه از زمان. اما این همه تغییر پس ما آمد. شماره افزایش یافته و وضعیت بدتر شد و در حال حاضر من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که من در زمان یک استراحت طولانی—شاید هرگز!

پس از بازگشت من باید تنها در خانه و در اتاق من, تماشای تلویزیون و Netflix و فقط سرد.

من تا دیر وقت کار کردن یک بیت تماشای تلویزیون, برای استراحت در حالی که صحبت کردن با من برادرزاده و سپس بازگشت به تماشای تلویزیون دوباره.

من شده اند به تماشای بسیاری از فیلم ها در این دوره است که من حتی نمی یاد داشته باشید نام خود را. من به طور تصادفی انتخاب تلوگو / هندی و انگلیسی فیلم های سینمایی. در حال حاضر من به تماشای فرار از زندان سری.

من به تازگی سرایت (منتشر شده در سال 2011) و فقط می خواهم در این فیلم ناگهان یکی یکی همه در سراسر جهان تحت تاثیر قرار گرفتن است توسط یک ویروس در حال حاضر.

من خواهر بزرگتر باقی می ماند فقط سه ساختمان دور اما من نه او را دیده و یا برادرزاده من که یک سال و هشت ماه—برای بیش از دو هفته در حال حاضر. من فقط به دیدن او بر روی گوشی.

البته من شده است بازی بدمینتون. من فقط انجام برخی از تمرینات هر زمان که من می توانم. من باید برخی از تجهیزات در خانه تا من آموزش برای یک ساعت و نیم ، شاید انجام برخی از جهش برخی از سایه حرکات و یا چیزهایی مانند آن.

محدود بودن به خانه خوب است به جز است که شما نمی توانید هر چیزی که می تواند یک کمی خسته کننده است. من نمی انجام خیلی کارهای خانگی اما من مطمئن شوید که من به کمک مادرم در آشپزخانه.

همانطور که در حال حاضر من فکر می کنم این مستند دوره تمدید خواهد شد چرا که این تعداد در حال افزایش است. ما باید صبر کنید و ببینید. امیدوارم اعداد پایین خواهد آمد.

همانطور که به Sandip Sikdar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>