سخنرانی نفرت: دادگاه عالی دهلی نو شد به دولت ماه به پاسخ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز پس از دادگاه عالی دهلی ای پلیس دهلی برای انفعال و خواسته آن را به یک “تصمیم آگاهانه” در پرونده دپو به التهاب سخنرانی ها و شعارها توسط رهبران سیاسی از جمله چهار نفر از Bharatiya Janata Party (BJP), یکی دیگر از نیمکت به دولت اتحاد چهار هفته به پاسخ نیست.

دادگاه اجازه این زمان پس از وکیل عمومی (SG) Tushar مهتا به دادگاه گفت که جو بود “منجر” به فایل موارد در حال حاضر. مهتا برگزار مشابه ایستاده زمانی که مورد شنیده شد در HC روز چهارشنبه توسط قضات S Muralidhar و Talwant سینگ که سخت در پلیس خواسته آنها را به انجام یک بررسی را در تصمیم گیری و پاسخ روز بعد.

روز پنج شنبه این موضوع هم قبل از یک نیمکت از رئیس دادگستری DN پاتل و عدالت C هری شانکار.

منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده توسط فعال اجتماعی خشن و فرمانده و فرح Naqvi که به دنبال ثبت نام از دپو به موارد نفرت سخنرانی قضایی کاوشگر توسط یک قاضی بازنشسته و دیگر نماز.

PILs معمولا شنیده می شود توسط یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری. اگر در دسترس نیست در این مورد شنیده های بعدی در دسترس ارشد قاضی نیمکت. هنگامی که رئیس دادگستری نیمکت در دسترس می شود دوباره همان موردی است که اغلب re-اختصاص داده شده به خود را از نیمکت.

“پس از دقت در نظر گرفته شود تمام مواد آگاهانه تصمیم گرفته است به تسلیم تصمیم در مورد سوال (ثبت نام از دپو در سخنرانی نفرت ویدئوها). با توجه به وضعیت غالب آن است که در نظر گرفته شده از نظر مقامات پلیس که هر گونه تصمیم گیری در این مقطع ممکن است منجر به ترمیم ظاهر ، تصمیم گرفته خواهد شد در یک مرحله مناسب مطابق با قانون” مهتا گفت: در یک استشهاد ظ روز پنج شنبه.

او به دادگاه گفت که درخواست انتخاب برخی از انتخابی نفرت سخنرانی و به دنبال دپو تنها در برابر آنها. وی افزود که با وجود ضرورت در این موضوع و به دنبال زمان به یک فایل پاسخ. او همچنین در زمینه نرم افزار در دادگاه به implead اتحادیه وزارت خانه به عنوان یک حزب به این مورد.

مهتا ارسالی بودند اعتراض توسط Rahul Mehra, ایستاده, مشاور از دولت دهلی نو (کیفری) که به دادگاه اطلاع داد که 48 دپو شده اند ثبت نام در شورش های اخیر در شمال شرق دهلی نو که در آن 38 نفر کشته و 350 نفر دیگر زخمی شدند.

ارشد مدافع Rob Gonsalves, نمایندگی دادخواهان گفت: دادگاه که دپو می تواند ثبت نام در حال حاضر بازداشت می شود ساخته شد. “شاه تنها شروع. هیچ کس فشار دادن برای دستگیری در این لحظه. اگر این شواهد نمی یافت و پس از آن شاه درخت می تواند نقض. شاه باید ثبت شده و بازداشت می شود بعد ساخته شده,” او گفت:. دادگاه ارسال شده این موضوع برای مارس 13.

روز چهارشنبه هنگامی که پلیس دهلی به دادگاه گفت که آنها تا به حال نه شنیده سخنرانی های ذکر شده در این طومار قضات برگزار کلیپ از سخنرانی ها و شعارها توسط BJP رهبران Parvesh Verma, Anurag Thakur, Kapil Mishra و Abhay Verma.

هر چند روز شنبه سه تن دیگر از impleadment برنامه های کاربردی واصل شد در HC همه آنها به دنبال دپو مختلف در برابر رهبران سیاسی برای بیان نفرت. در یکی از درخواست ثبت شده توسط Sanjjiv کومار, درخواست دنبال فیرث در برابر رادیو سوارکار اسب دوانی شدن Sayema MLA استناد Amanatullah خان و بازیگر Swara Bhasker. یکی دیگر از درخواست, توسط, وکیل, صدای, در پی ثبت نام از دپو در برابر سونیا گاندی, پریانکا گاندی Vadra, Manish Sisodia و محمود Pracha. یک سوم درخواست ثبت شده توسط هندو سنا رئیس ویشنو Gupta به دنبال فیرث در برابر Akbaruddin Owaisi و وارث پاتان برای ساخت گفته التهابی سخنرانی.

مسائل بودند فوریت های ذکر شده قبل از این رئیس دادگستری اجازه داده که این مسائل ذکر شده در جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>