هند المپیک انجمن (IOA) در روز دوشنبه گفت: این تحریم نیست هر کبدی تیم را در سفر به پاکستان برای جهان سطح مسابقات است. مشروط از هند رسیده لاهور در روز شنبه از طریق مرز Wagah برای شرکت در این مسابقات که به میزبانی پاکستان برای اولین بار. تصاویر و فیلم هایی از سرخپوستان ورود در لاهور ظاهر شده اند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی, لگد زدن یک طوفان.

این مسابقات باز در روز دوشنبه در پنجاب استادیوم فوتبال در لاهور خواهد شد که به دنبال آن برخی از مسابقات در فیصل آباد و گجرات. ورزشی وزارت منبع روز یکشنبه گفت: دولت نه اجازه دارد به هر ورزشکار برای سفر به پاکستان برای این رویداد.

و در حال حاضر IOA هم فاصله خود را از تیم مراجعه کنید. “این تازه فدراسیون کبدی هند (AKFI) در حال حاضر گفت که این مورد تایید نیست هر تیم برای سفر به پاکستان و IOA بیش از حد داده نشده است هر گونه تایید” IOA جمهور Narinder Batra گفت.

“ورزش وزارت در حال حاضر روشن ساخته است که در آن داده نشده است هر گونه تایید. بنابراین ما واقعا نمی دانیم که سفر به پاکستان است. هیچ کس می توانید با استفاده از هند نام بدون تصویب IOA و دولت است.” مدیر AKFI عدالت (Retd) S P Garg نیز گفت که ملی بدن پاک نیست هر تیم.

“ما هیچ اطلاعاتی در مورد هر kabbadi تیم که رفته به پاکستان است. بدون اجازه بود تا کنون اعطا شده توسط AKFI به هر تیم برای رفتن به پاکستان و بازی هر Kabbadi بازی وجود دارد,” او گفت:. “ما می دانیم در مورد آن فقط پس از کسب اطلاعات در پی شد. AKFI پشتیبانی نمی کند هر گونه فعالیت. اقدام قانونی ممکن است در برابر defaulters,” او اضافه شده است.

پاکستان پنجاب وزیر ورزش رای Taimoor خان Bhatti استقبال هند مشروط در لاهور ، مقامات پاکستان کبدی فدراسیون garlanded هند بازیکنان هنگامی که عبور آنها به پاکستان از مرز Wagah از جایی که آنها گرفته شد در یک امنیت کاروان به هتل خود در لاهور.

تمام شش نسخه های قبلی از جهان Kabbadi قهرمانی در محل در هند بین سال های 2010 و 2019. هند موفق به کسب شش قهرمانی, شکست پاکستان در سال 2010, 2012, 2013 و 2014 نسخه. پاکستان برگزارکنندگان گفت که تیم از, استرالیا, انگلستان, آلمان, ایران, آذربایجان, سیرالئون و کنیا و کانادا نیز شرکت در این رویداد.

برنده این مسابقات را دریافت 10 میلیون روپیه در حالی که دونده یو پی اس را دریافت 7.5 میلیون روپیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de