Hasmukh راول: ‘10,000-15,000 نمونه در هر روز… را تست کیت مقرون به صرفه’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kaunain کلانتر M | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 2:16:01 am

coronavirus, india lockdown, coronavirus india lockdown, coronavirus lockdown, coronavirus in India, coronavirus treatment, coronavirus cure, coronavirus cases in India, coronavirus private labs testing, path labs testing coronavirus, testing results این Mylab تیم دریافت کرده است که تصویب به فروش کیت.

پونا-بر اساس مولکولی تشخیصی راه اندازی Mylab دریافت تایید از مقررات بدن خود را به فروش کیت به آزمایشگاه تست نمونه برای COVID-19. شرکت مدیر عامل Hasmukh راول به صحبت کرد Kaunain کلانتر در مورد هزینه و مقیاس تولید کیت و چگونه این شرکت موفق به دریافت تایید.

چه تعداد برآورد شده از کیت که شما قادر خواهد بود برای ارائه در بازار ؟

من می خواهم به دولت که حمایت دولت بوده است کاملا ستودنی است که سریع ردیابی روند به طوری که ما می توانید شروع به خدمت به کشور… ما شروع به تولید دسته ای. در دو روز بعدی ما خواهد بود آماده برای 10,000-15,000 آزمون نمونه هر روز… ما با دریافت سفارشات از خصوصی تشخیصی آزمایشگاه و ما به طور کامل حمایت از آنها.

چه خواهد شد هزینه یک کیت? آیا کیت بود ارزان تر از کسانی که وارداتی به هند ؟

کیت باید در دسترس به توده ها. بنابراین اگر دولت در حال حاضر خرید (کیت) برای 4,500 تومان محصول ما خواهد بود یک چهارم قیمت… ما را به این کیت مقرون به صرفه است.

این ICMR انجام اعتبار سنجی آزمون برای نه شرکت. اما تنها بر اساس آلمان Altona تشخیص و شرکت شما می تواند رسیدن به 100 درصد نتایج. به همین دلیل است که تنها یک شرکت هندی می تواند اعتبار?

کار ما تنها در زمینه تشخیص مولکولی پلت فرم و تمرکز ما شده است HIV ، HCV chikungunya, دانگ, و غیره. به طور خاص در مورد یک بیماری همه گیر مانند COVID-19 بسیار مهم است را به یک بالا پایان آزمون به توده ها از آنجا که شما نمی توانید صبر کنید برای فرد به (تست) مثبت… همچنین شما نمی خواهید به خطر از یک بیمار با یک مثبت کاذب یا منفی کاذب و تاخیر می تواند منجر به مرگ و مير بالا نرخ.

بنابراین کارآمد آزمون برای چنین ویروسی را می توان تنها از طریق تشخیص مولکولی. پس ما باید همه چیز مورد نیاز در محل — تحقیق و توسعه و تولید و کنترل کیفیت منابع — است که چرا ما رو اعتبار سنجی در زمان ثبت.

وقتی شما شروع به در حال توسعه کیت برای COVID-19?

ما شروع به کار بر روی کیت دو ماه برگشت. تمام دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بودند در محل و وجود دارد مقدار زیادی از کار درگیر است. به عنوان یک سیاست ما نمی اندازی هر محصول تا زمان ما تیم کنترل کیفیت تایید آن است. وجود دارد بسیار دقیق ضوابط. ما منتشر دسته ای (کیت) به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا برای ارزیابی تنها زمانی که ما بسیار مطمئن است که آن را به تصویب تمام آزمون. و شما می توانید ببینید که حتی اگر چند ملیتی مانند Altona آغاز شده کمی زود ما با دریافت این اعتبار در همان زمان. این ثابت می کند که شرکت های هندی در رقابت با دیگر شرکت های جهانی.

آنچه که فرایند ارزیابی در NIV?

نگه داشتن در ذهن گسترش این بیماری همه گیر از دستورالعمل های بسیار دقیق. شما حتی می تواند خطر هر متقاطع — یکی باید بسیار مراقب باشید در مورد مثبت کاذب یا منفی کاذب در حالی که انجام این تست… این کیت به نتیجه با 100 درصد دقت و صحت. تا آنجا که من می دانم در طول ارزیابی مقامات همچنین بررسی حساسیت — است که کمترین مقدار از ویروس کیت می توانید انتخاب کنید. کیت با چنین حساسیت همچنین می توانید پیگیری این ویروس در بیماران بدون علامت.

از آنجا که ویروس های دیگر از همان خانواده که نگاه به طور یکسان ارزیابی همچنین نگاه به فعالیت با سایر ویروس های مشابه. این است که اطمینان حاصل شود که کیت می کند را انتخاب کنید و دیگر ویروس های مشابه به عنوان یکی باعث COVID-19. و ما با دریافت 100 درصد نتایج آزمون در تمام این پارامترها.

قبل از اینکه دنبال اعتبار برای تجاری کیت دادین کیت شما برای استفاده از تحقیقات تنها به NIV?

ما می خواستیم اما ما نیست. ICMR گفت که غیر غذا و داروی آمریکا یا غیر اروپایی CE (شرکت) نیاز به ارسال کیت خود را تنها به NIV پونا برای اعتبار سنجی. با این حال ما نیز فرستاده ما کیت به Kasturba بیمارستان گاندی (در بمبئی) برای ارزیابی است. این کیت ها به نام “هدف تست کیت’. بنابراین در این معنا,, ما, ارسال, ما, کیت های آزمایش برای Kasturba بیمارستان گاندی. بنابراین از لحاظ فنی کیت دریافت اعتبار از NIV و همچنین از Kasturba.

چه شد دیگر مصوبات شما قبل از دریافت شما رو اعتبار سنجی از NIV?

اول ما نیاز به یک تست مجوز در محل. شما قادر به ساخت دسته ای (کیت) مگر اینکه شما یک مجوز از مرکز مواد مخدر استاندارد کنترل سازمان است. پس از آن ما توسعه محصول و ارسال آن برای اعتبار سنجی. این شرکت همچنین نیاز به ظرفیت تولید است. تولید انجام شده است و بر اساس دستورالعمل FDA. این CDSCO بازرسی سایت تولید و تنها پس از آن ما می توانید شروع به تولید.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>