اتحاد WWE رئیس وینس مک ماهون در بر داشت خود را در کنار megastar?

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

WWE استفاده می شود توسط هالک هوگان در اواخر 80s و 90s در اوایل سپس آن شد Stone Cold Steve Austin, The Rock, Triple H و یا بیش از بالا شخصیت مانند Undertaker. شده اند وجود دارد نمونه های اولیه از کشتی گیران ما در گذشته دیده می شود که تحت سلطه اند چشم انداز WWE. دوران جان سینا وارد در اواسط 2000s و بلافاصله چهره WWE. او در پوستر فیلم, بالا, داستان و در همه کالا.

وجود کشتی گیران مانند دنیل برایان و سی ام پانک در میان اما آنها نمی تواند در بالا برای مدت طولانی. رومن رینز به فکر جانشین برای جان سینا و حتی اصلی-evented رسلمنیا مستقیم چهار بار. با این حال شرایط مختلف منجر به او که از رویداد اصلی صحنه برای یک دوره قابل توجهی از زمان در 2 سال گذشته.

شده است وجود دارد یک چیز مشترک بین همه بالا superstars برای WWE در دو دهه گذشته – بدن خود را.

شده است وجود دارد یک پیچ و تاب و در داستان در پول در بانک. برنده آرزو چمدان بود اوتیس. او را معمولی کشتی گیر با یک مخروط بدن. اما یک عنصر است که اوتیس در فراوانی. که توسط جاذبه.

همیشه از شروع سال اوتیس تبدیل به یک فن مورد علاقه با توجه به منحصر به فرد شخصیت کاریزماتیک وله شخصیت جالب و به خصوص ‘کاترپیلار’.

داستان با مندی گل رز شیفته مخاطب همیشه از آن آغاز شده و آن را به اوج خود در رسلمنیا 36. اگر وجود دارد یک مخاطب در “بزرگترین مرحله از همه آنها” و سپس ورزشگاه را فوران به عنوان به زودی به عنوان مندی می توانست او را انتخاب است.

تجاری در محبوبیت خود, WWE تصمیم گرفت به اوتیس برنده پول در بانک چمدان و در این فرآیند به او این شانس را به چالش برای قهرمانی در هر مکان و در هر زمان.

برنده پول در بانک چمدان معمولا تضمین WWE Championship (استثنا مثل بارون کوربين همیشه وجود دارد). اگر اوتیس با موفقیت cashes در قرارداد خود را در آینده نزدیک پس از آن است که مطمئن شوید که به یک لحظه تاریخی برای WWE. آن را به سیگنال است که چشم انداز تغییر کرده است و این شرکت با توجه به نقد است که در آن انباشته شده در گذشته است.

اما به عنوان همه چیز شما هرگز نمی تواند پیش بینی آنچه که در WWE می کند. ممکن است وجود دارد یک پیچ و تاب و به زودی و یا آنها فقط ممکن است پیش بروید با اوتیس به عنوان چهره WWE. فقط زمان خواهد شد بگویید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>