لینک با ‘Naxals’: Karnataka سانتی متر مخالف وثیقه برای زن که مطرح pro-پاک…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa گفته است که 19 ساله Amulya Leona دستگیر شد و به اتهام شرارت برای بالا بردن pro-پاکستان شعار در یک ضد شهروندی متمم قانون (CAA) تجمع در بنگلور در روز پنج شنبه را با توجه به قید وثیقه به عنوان او تا به حال تماس با “Naxals” گفت: آژانس خبری آنی.

Yediyurappa هیچ موضع رحمت همزمان با گروه های جناح راست از برگزاری تظاهرات در پایتخت دولت در برابر بنگالور ،

“وثیقه باید با توجه به Amulya پدرش نیز گفت: او نمی خواهد محافظت از او” Yediyurappa به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

Yediyurappa رفت و به ادعا می کنند که این دختر تا به حال تماس با “Naxals”.

“آن را ثابت کرد در حال حاضر که او تا به حال تماس با Naxals. مجازات مناسب, باید,” او اضافه شده است.

Amulya به حال مطرح شده ‘هندوستان Zindabad’ و ‘زنده باد پاکستان’ شعار در یک ضد کا تجمع در بنگلور که در آن همه هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMIM) رئیس Asaddudin Owaisi نیز دعوت شده بود. او در تلاش بود تا بیشتر به بیان تفاوت بین دو شعار زمانی که او بود مانع از صحبت کردن بیشتر و دور گرفته شده توسط پلیس.

او سیلی با اتهام اغتشاش در بخش 124(A) از قانون مجازات اسلامی و ارائه شده قبل از یک قاضی که او را فرستاده تا 14 روز قضایی بازداشت و رد او به قید وثیقه.

ANI همچنین به نقل از کارناتاکا صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai حمایت سانتی متر ادعا می کنند ممکن است ‘Naxal’ link.

“Amulya می آید از یک محل که در آن Naxals شده اند بسیار فعال برای مدت زمان طولانی. او به اشتراک گذاشته است بسیاری از مطالب در Facebook. ما به بررسی این زاویه به عنوان خوب,” او گفت: به نقل از.

این حادثه را آغاز کرده است یک جنگ سیاسی از کلمات با دولت بی جی پی ادعا یک “سرمایه گذاری مشترک” بین “پاکستان و ضد نیروهای ملی به رهبری @INCIndia” (کنگره’ توییتر رسیدگی).

رهبر ارشد بی جی پی مختار Abbas Naqvi آمار در AIMIM ارشد و گفت که او “پاشیدند سم” بود که منجر به “برداشت های تند و تیز بازده”.

ملی حزب کنگره (NCP) رهبر و ماهاراشترا وزیر نواب ملک ادعا کرده است که “ثابت مطابقت” بین AIMIM و بی جی پی برای ساخت جمعی اظهارات گفت: یک خبرگزاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>