هاریانا به حفظ قراردادی سپاه پاسداران در دولت امکانات بهداشتی

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 1 آوریل سال 2020 12:54:46 pm

Haryana to retain contractual guards at govt health facilities هاریانا دولت روز سه شنبه به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی که قرارداد امنیتی ارسال شده در بهداشت عمومی و مراکز مدنی بیمارستان ها را نمی شود رها در حال حاضر در پی COVID-19 شیوع.(فایل)

هاریانا دولت روز سه شنبه به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی که قرارداد امنیتی ارسال شده در بهداشت مراکز بهداشت مراکز مدنی و بیمارستان ها را نمی شود رها در حال حاضر در پی COVID-19 شیوع.

وزارت بهداشت در ژانویه تصمیم گرفته بود که سپاه پاسداران از اداره پلیس را جایگزین خصوصی قراردادی سپاه پاسداران با اثر از آوریل 1. اضافی مدافع کلی دیپاک Balyan در طول دادرسی از یک مورد به چالش کشیدن این تصمیم به دادگاه اطلاع داد که وزارت بهداشت در پی زمان مستند تصمیم گرفته است که این دستور را اجرا نمی شود برای سه ماه آینده که تا 1 جولای.

عدالت Girish Agnihotri در جهت گفت: “این بخش باید افتخار بیانیه ای ساخته شده قبل از این دادگاه و اجازه می دهد دادخواهان به ادامه کار در همان ظرفیت و آنها باید جایگزین نمی شود یکی دیگر از مجموعه ای از کارکنان قراردادی موضوع به این شرط که کار خود را انجام رضایت بخش است.”

این جلسه در محل از طریق ویدئو کنفرانس در WhatsApp. قرارداد امنیتی سپاه پاسداران مشغول به کار در موسسات بهداشتی از طریق برون سپاری مختلف سازمان. سوال جهت استقرار در خانه پاسداران در این دادخواست ادعا هر دو اشتغال هستند قراردادی در طبیعت و جایگزین کردن یک مجموعه ای از کارکنان قراردادی با دیگری کاملا غیر قانونی, غیر قانونی و خودسرانه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر