توسط: اکسپرس سرویس خبری | Haryana | انتشار: 7 مارس سال 2020 4:58:03 am

Haryana, haryana rains, haryana crop damage, haryana crop damage compensation, haryana news, india news, indian express کنگره رهبر Randeep سینگ Surjewala درخواست کرده است که جبران خسارت داده شده به کشاورزان ظرف 15 روز (فایل)

نابهنگام باران همراه با طوفان یا رگبار تگرگ و وزش بادهای که در سه روز گذشته آسیب دیده اند و گندم و خردل و جو و حبوبات و سبزیجات در هاریانا. باران را پهن محصولات کشاورزی در فتهبد, Hisar, بیوانی, Rohtak سونیپات, داری, Mahendergarh و دیگر بخش های دولت است.

کشاورزی و کشاورزان وزیر رفاه JP دلال گفت که خردل دچار خسارت حداکثر به عنوان محصول تقریبا آماده برای برداشت می شود. “در بعضی از نقاط آسیب است تا 50 درصد گفت:” دلال.

“تقریبا 90 درصد از محصول مناطق شده اند تحت پوشش بیمه طرح. برای آسیب به این محصولات به جبران خسارت داده خواهد شد توسط سازمان های بیمه پس از این محصولات برداشت شده است. دولت همچنین دستور داد girdawari برای ارزیابی محصول از دست دادن. دولت به جبران آن دسته از کشاورزان که محصولات بیمه نیست گفت:” دلال و اضافه کرد که دولت به جبران خسارت در نرخ 12,000 تومان در هر هکتار.

کنگره رهبر Randeep سینگ Surjewala درخواست کرده است که جبران خسارت داده شده به کشاورزان ظرف 15 روز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de