هاریانا: Randeep Surjewala انتقاد شدید دولت را ‘برنامه ای برای بازگشایی مشروب vends’ پس از 14 آوریل Dushyant زباله ادعا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در: آوریل 13, 2020 2:22:23 pm

Haryana: Randeep Surjewala slams govt’s ‘plans to reopen liquor vends’ after April 14, Dushyant rubbishes claim Randeep Surjewala روز یکشنبه با حمله به BJP-JJP دولت در هاریانا این ادعا که آن را در عجله برای بازگشایی مشروب کسب و کار و مشروب کارخانه در زمانی که تمرکز خود را باید در مبارزه با COVID-19

به سختی دو هفته پس از بستن مشروب vends در دولت پس از انتقاد شدید از هاریانا دولت یک بار دیگر در حوض به اتهام برنامه ریزی برای بازگشایی مشروب کسب و کار پس از تاریخ 14 آوریل.

هر چند نارندرا نخست وزیر دستور داده بود در سراسر کشور مستند در 25 مارس در هاریانا دولت تنها بسته مشروب vends در 27 مارس ،

ارشد کنگره رهبر و ارتباطات مسئول حزب Randeep سینگ Surjewala روز یکشنبه با حمله به BJP-JJP دولت در هاریانا این ادعا که “دولت ائتلافی بود که در عجله برای بازگشایی مشروب کسب و کار و مشروب کارخانه در زمانی که تمرکز خود را باید در مبارزه با COVID-19 و حفاظت شجاع تاج رزمندگان”.

Surjewala ساخته شده است این اتهامات در تعامل با mediapersons از طریق ویدئو کنفرانس.

JJP رئیس و هاریانا معاون وزیر Dushyant Chautala که دارای مالیات غیر مستقیم, نمونه کارها, مقابله Surjewala این اتهامات خواستار آن را “کاملا بی اساس”.

“این هاریانا دولت باید با هدف رفاه 2.5 کرور مردم از دولت اما رهبری به نظر می رسد تنها نگران حفظ منافع مشروب لابی” Surjewala گفت.

با استناد به یک مقام دایره از هاریانا را مالیات غیر مستقیم و مالیات کمیسر گفت: “دولت به کارگردانی معاون مالیات غیر مستقیم و مالیات کمیسیون برای اطمینان از عملیات distilleries بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان — هند ساخته شده خارجی, مشروب, ماشین منگنه از wineries واقع در مناطق خود شدند ‘از سر گرفته و با اثر فوری’. منظور همچنین می گوید از این جهت یک گام در جهت مقیاس کامل عملیات عمده فروشی و خرده فروشی مجوز پس از مستند دوره است.”

زبان به بیان Dushyant گفت: “ما با دریافت نامه ها از دهلی نو و هیماچال به آنها ارائه سهام sanitisers. به بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان در حال شروع ساخت sanitisers برای دیدار با تقاضا. همچنین ASSOCHAM درخواست کرده بود ما که سهام آبجو در کارخانه های لبنی باید بطری به دلیل انجام نمی دهد بنابراین باید در نتیجه یک خطر زیست محیطی. ما به آنها اجازه باز کردن مشروب و بطری آن و نگه داشتن سهام با آنها.”

او افزود: “تا آنجا که به vends نگران هستند و حتی سهم را آغاز کرده است. حراج برای مشروب vends است که هنوز باید انجام شود پس از تاریخ 14 آوریل. مجوز خواهد شد و سپس اختصاص داده شود و تنها پس از آن می توانید مشروب فروش می رسد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>