هاریانا: زندانیان از 4 زندان طبخ غذا برای کارگران مهاجر

نوشته شده توسط Sukhbir Siwach | حصار | به روز شده: آوریل 20, 2020 2:04:25 pm

Haryana: Prisoners from 4 jails cook food for migrant labourers زندانیان از چهار هاریانا زندان در حال انجام کمی خود را در جنگ علیه COVID-19 پخت و پز غذا برای کارگران مهاجر و دیگران بیکار ارائه توسط lockdown. (اکسپرس فایل عکس)

زندانیان از چهار هاریانا زندان در حال انجام کمی خود را در جنگ علیه COVID-19 پخت و پز غذا برای کارگران مهاجر و دیگران بیکار ارائه توسط lockdown.

هاریانا زندان وزیر Ranjit Chautala گفت: هند اکسپرس در روز یکشنبه که زندانیان در بیوانی, پنیپت, جیند و روتک (Sunaria) زندان در حال آماده سازی مواد غذایی با استفاده از جیره های تنظیم شده توسط گروه های مختلف.

“در هر زندان, مواد غذایی برای حداقل 2000-2,500 افراد آماده و بسته بندی شده. بسته هستند و سپس عرضه روزانه, شرط, صنعت, کارگران و ریکشا-دستگاه کشش که چپ بیکار زیر این مستند گفت:” Chautala.

او افزود: “زندان باید یک تصویر است که آنها تنها به معنای خانه جنایتکاران. اما زندانیان در اینجا در حال حاضر به کمک در مبارزه با این بیماری است. یک سابقه جدید تعیین شده است” اضافه شده وزیر.

فعال اجتماعی از بیوانی Sampuran سینگ قبلا خواست وزیر برای دادن اجازه به chapatis پخته شده با استفاده از roti-ساخت ماشین آلات در زندان. پس از اخذ مجوز از وزیر سینگ و همکاران خود را آغاز تهیه جیره به زندان از بیوانی, روتک و جیند به پخته chapatis.

“ماشین از روتک زندان طبخ می توانید به عنوان بسیاری از 4,000 chapatis در یک ساعت. شهرداری نمایندگان جمع آوری بسته بندی مواد غذایی از آمریکا به توزیع به کارگران مهاجر. ما سعی به ارائه سبزیجات مختلف هر روز برای انواع” گفت سینگ که convener یک سازمان به نام “Mahapanchayat’.

روتک زندان سرپرست Sunil Sangwan گفت: آنها عرضه 12,000 chapatis برای 3,000 افراد در صبح و 8000 chapatis برای 2000 نفر در شب. “به عنوان بسیاری از 20 زندانیان مشغول هستند در پخت و پز تمرین در نوبت صبح در حالی که همین تعداد کار در شیفت شب. توزیع مواد غذایی انجام شده است اجتماعی oufit” گفت: Sangwan.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر