هاریانا: گورگان Faridabad Panchkula میله به باز بماند تا 1 هستم; آبجو و شراب ارزان تر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | به روز شده: فوریه 21, 2020 7:24:11 am

Gurgaon bars, haryana bars, gurgaon bar timings, haryana excise policy, haryana liquor, gurgaon liquor بارها در Gurgaon فریدآباد و Panchkula می تواند باز بماند تا 3 هستم اگر دارندگان گواهینامه پرداخت یک بار هزینه اضافی lakh 10 تومان در هر ساعت.

بارها در Gurgaon فریدآباد و Panchkula به زودی باز باقی می ماند تا 1 هستم تحت هاریانا جدید مالیات غیر مستقیم سیاست که همچنین باعث می شود آبجو و شراب ارزان تر و کاهش مجوز هزینه برای هتل ها و رستوران ها سرو مشروب. کشور ساخته شده مشروب, این امر می تواند گران در دولت است.

بارها در Gurgaon فریدآباد و Panchkula می تواند باز بماند تا 3 هستم اگر دارندگان گواهینامه پرداخت یک بار هزینه اضافی lakh 10 تومان در هر ساعت.

بارها در این شهرستانها در حال حاضر باقی می ماند تا نیمه شب باز. نوار زمان تمدید شده است از نظر زمانبندی در دهلی نو که در آن میله های زندان باز بماند تا 1 هستم. قوانین جدید را به اجرا در تاریخ 1 آوریل.

به زودی پس از دولت کابینه را تایید معاون وزیر Dushyant Chautala که او نیز بر مالیات غیر مستقیم و مالیات, نمونه کارها, منتشر شد, مالیات غیر مستقیم سیاست برای سال 2020-21.

Chautala ثابت درآمد از وظیفه مالیات غیر مستقیم در بیش از 7,500 تومان کرور روپیه در 2020-21 برابر درآمد مورد انتظار از 6,600 تومان-6,700 کرور برای سال مالی جاری.

معاون وزیر اطلاع داد که وظایف در دسته بندی های مختلف از کم نوشیدن مشروبات الکلی آبجو شده اند کاهش می یابد. وظیفه آبجو با مشروبات الکلی و محتوا بین 3.5 درصد و 5.5 درصد بوده است از کاهش 50 تومان در هر فله لیتری (BL) به 40 تومان در هر فله لیتری. وظیفه BL حاوی مشروبات الکلی و محتوای بیش از 5.5 درصد کاهش یافته از 55 تومان به ازای هر BL به 45 تومان در هر BL. یک رده جدید از سوپر خفیف آبجو ایجاد شده با مشروبات الکلی مطالب را تا 3.5 درصد است. وظیفه فوق العاده خفیف آبجو ثابت شده است در 35 تومان به ازای هر BL.

دولت گفت که “ارزیابی هزینه” وارداتی خارجی بطری مشروب در مبدا (ویسکی) شده است کاهش می یابد از 250 تومان به ازای هر مدرک لیتر به 200 تومان در هر اثبات لیتری. ارزیابی هزینه در آبجو است کاهش می یابد از 100 تومان در هر BL به 70 تومان در هر BL. به طور مشابه, ارزیابی هزینه در شراب است کاهش می یابد از 250 تومان به ازای هر BL به 200 تومان در هر BL.

اما در کشور ساخته مشروب بیشتر هزینه خواهد شد. به گفته یک مقام رسمی خواهد بود وجود دارد افزایش در نرخ از کشور ساخته شده مشروب توسط Rs 3 در هر بطری ذیل افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم. این وظیفه در کشور مشروب 500 افزایش یافته است از 44 تومان به ازای هر مدرک لیتری به 60 تومان به ازای هر مدرک لیتری. این وظیفه در کشور مشروب 650 شده است از افزایش 54 تومان در هر اثبات لیتر به 66 تومان به ازای هر مدرک لیتری. اما اصل از هاریانا مالیات غیر مستقیم و مالیات بخش Anurag Rastogi ادعا کرد که وجود خواهد داشت کمی تاثیر بر مصرف کنندگان به عنوان “تجارت را جذب این افزایش به این دلیل که وظیفه مالیات غیر مستقیم در مشروب پایین تر است در هاریانا از پنجاب و اوتار پرادش”.

در ضمن ارائه اجازه می دهد زیر vends در مناطق شهری قطع شده است. وجود دارد بیش از 200 زیر vends در مناطق شهری در دولت است. تعداد کل مشروب vends در دولت شده اند افزایش یافته و از 2500 تا 2600.

Chautala اطلاع داد که به طور موقت یک روزه مجوز برای سرو مشروب در توابع و یا احزاب در فرم L-12A در دسترس خواهد بود آنلاین.

ساختار هزینه بیشتر شده است rationalised. در حال حاضر موسسات تجاری میزبانی توابع و احزاب را به mandatorily خود را با ثبت نام مالیات غیر مستقیم و مالیات بخش. این هزینه مجوز از L-12A در اماکن تجاری ثابت شده است در 7500 تومان. بیشتر گواهینامه موقت برای یک فرد سرو مشروبات الکلی در اماکن خصوصی افزایش یافته از 500 تومان به 1000 تومان.

او به اشتراک گذاشته شده است که این سهمیه از IMFL در کشور شده است کاهش می یابد در حالی که هیچ تغییر ساخته شده در سهمیه بندی از کشور مشروب.

طبق جدید مالیات غیر مستقیم سیاست تخصیص مشروب vends برای سال 2020-2021 انجام خواهد شد در این واحد از مناطق. تعداد vends در هر منطقه شده اند کاهش می یابد از شش vends به دو vends. “آن را تسهیل کارآفرینان جدید با معنی برای شرکت در مناقصه روند و می روند رقابتی تر است. عمل تخصیص از طریق e-مناقصات را ادامه خواهد داد” Chautala گفت.

او اضافه کرد که به منظور تسهیل در تجارت و به عنوان یک مرحله برای اطمینان از کیفیت مشروب به مصرف کنندگان آن تصمیم گرفته شده است که خرده فروشی مجوز خواهد شد و صدور فاکتور فروش.

معاون وزیر به اشتراک گذاشته شده است که عوارض در منابع از مشروب برای دفاع از پرسنل نگه داشته شده است در تاریخ همتراز با ایالت پنجاب با یک استثنا عجیب و غریب است. وظیفه در رم ثابت شده است در Rs 99 اثبات هر لیتر برابر Rs 140 در اثبات لیتری در مورد پنجاب.

او اطلاع داد که مجوز هزینه ساختار میله شده است rationalised. این هزینه مجوز از L-4 & L-5 در هتل پنج ستاره شده است کاهش می یابد و از 45 تومان لاخ به lakh 25 تومان در هر سال. به طور مشابه, هزینه مجوز از نوار در هتل چهار ستاره شده است کاهش می یابد از Rs 38 لاخ به تومان 22.5 لاخ. این هزینه مجوز از میله ها در هتل های سه ستاره شده است کاهش می یابد تومان 20 lakh به تومان 15 لاخ در دولت به جز گورگان و فریدآباد. او به اشتراک گذاشته است که در Gurgaon این هزینه خواهد بود تومان 20 lakh و در فریدآباد آن خواهد بود Rs 17 لاخ. مجوز هزینه از میله ها در رستوران (non-ستاره امتیاز) شده اند کاهش می یابد از Rs 12 لاخ به 10 تومان لاخ در تمام مناطق به جز گورگان و فریدآباد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>