هاروارد و MIT سو تهمت admin بیش از خارجی ویزای دانشجویی رد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به چالش کشیدن پیشنهاد قوانین جدید برای دانشجویان بین المللی به عنوان برگ برنده دولت به دنبال نرم کردن تاثیر آن بحث منظور استدلال, یک, آن را تنها یک اقدام موقت و دو آن بود به زور این موسسات برای بازگشایی به طور کامل.

در طرح دعوی در دادگاه در دادگاه بوستون بالای دو دانشگاه به دنبال یک سفارش ضابط موقت و دائم دستور به نوار وزارت امنیت داخلی آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) از اجرای پیشنهاد جهت است که نیروی خارجی دانش آموزان در دانشگاه ها و کالج ها ارائه آنلاین-تنها کلاس برای آینده ترم پاییز به کشور را ترک کنند.

“منظور پایین آمد و بدون اطلاع آن ظلم و ستم پیشی گرفته و تنها توسط آن بی توجهی” دانشگاه هاروارد جمهور لارنس S Bacow نوشت: در یک ایمیل به اعضا. به گزارش اخبار دانشگاه نشریه هاروارد زرشکی. “ما اعتقاد داریم که یخ جهت بد است سیاست های عمومی و اعتقاد ما بر این است که آن را غیر قانونی است.”

دانشگاه هاروارد است که در میان موسسات به طور مستقیم تحت تاثیر نظم آن را به عنوان اعلام کرده بود قصد دارد برای برگزاری کلاس های آنلاین فقط برای ترم پاییز فقط ساعت قبل از یخ صدور دستورالعمل در روز دوشنبه که آمده بود به طور کامل و بدون هشدار به عنوان بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها هنوز برنامه ریزی خود سقوط بازگشایی بعد از یک استراحت طولانی مجبور Covid-19 بیماری همه گیر.

فشار به دستورالعمل جدید آمد به سرعت در خانه را از ما موسسات با پژواک در سراسر جهان است. هند که دومین منبع از دانشجویان بین المللی به ایالات متحده با حدود 200000 نفر به ارمغان آورد تا این موضوع را در “خارجی دفتر مشاوره” بین وزیر امور خارجه خشن Shringla و ما تحت-وزیر امور خارجه برای امور سیاسی David Hale در روز سه شنبه. کشورهای دیگر گزارش رسیده اند را به عنوان به خوبی.

چند ساعت بعد وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که در نظر گرفته شده اندازه گیری شد “اقامت موقت” به معنای فقط برای ترم پاییز و که آن را اجازه می دهد دانش آموزان به, در واقع ادامه تحصیلات خود را از طریق ترکیبی از آنلاین و حضوری آموزش در حالی که اطمینان از پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای هنوز هم مورد نیاز برای نبرد Covid-19 بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ اشاره ای از دانش آموزان مجبور به ترک.

کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر وزارت امنیت داخلی نیز با تاکید بر ماهیت موقت قانون جدید در یک مصاحبه در سی ان ان و رفت به می گویند آن را “تشویق مدارس برای بازگشایی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده و تلاش برای بازگشایی این کشور پس از Covid-19 مستندات wreaked ویران کردن بر روی اقتصاد آمریکا ترک یک دنباله از توقیف کسب و کار و lay-offs که در سمت چپ رئیس جمهور بدون او بهترین زمین برای دوم مدت یک اقتصاد پررونق.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را مجبور به بازگشایی مدارس و همچنین.

خارجی دانش آموزان ثبت نام شده در آمریکا موسسات ارائه آنلاین-تنها کلاس برای ترم پاییز خواهد بود و مجاز به آمدن به ایالات متحده و اگر آنها در حال حاضر در اینجا ممکن است آنها را مجبور به ترک مگر اینکه اکثریت دوره خود آموخته بود در فرد با توجه به قانون پیشنهادی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه اعلام کرد. انتظار می رود به عنوان مطلع در اواخر این ماه.

اما دانشجویان خارجی از کالج ها و دانشگاه هایی که تغییر کردند به یک مدل ترکیبی از مخلوط آنلاین و کلاس های حضوری خواهد بود اجازه انتخاب بیشتر کلاس های آنلاین از آنچه قبلا مجاز است. اما این موسسات به حال نشان دادن به مقامات که هی به حال در واقع معطوف به این مدل هم به نام “مخلوط”.

ایالات متحد اذعان کرده حدود 1 میلیون بین المللی دانش آموزان هر سال که تولید حدود 41 میلیارد دلار ارزش فعالیت های اقتصادی و حمایت از 450.000 شغل با توجه به شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده ما از کالج ها و دانشگاه ها. درآمد تولید شده از دانشجویان خارجی در حال بحرانی به سلامت مالی بسیاری از دانشگاه های ما.

چین و هند و کره جنوبی و عربستان سعودی و کانادا در حال بالا-پنج منابع بین المللی دانش آموزان در آن منظور.

هندی, دانش آموزان گفت, اولین واکنش خود را داشتند وحشت و سردرگمی است. “عبارت” رسیدگی به حذف’ در سفارش مجموعه ما واقعا” گفت: یک دانشجوی کارشناسی ارشد که خواست نمی شود شناخته شده است. دانشجو با اشاره به دستورالعمل جدید صادر شنبه توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس برای دانشجویان بین المللی.

دانشگاه ما هنوز در تلاش برای غربال کردن از طریق پیامدهای پیشنهاد راهنما و سردرگمی است. “ما بسیار ارزش ما در جامعه بین المللی” دانشگاه مریلند در ایالت مریلند است که تعداد زیادی از دانش آموزان هندی در بیانیه ای گفت:. “ما به فوریت با توجه به گزینه های جایگزین به عنوان این به تازگی اعلام کرد حکومت باعث شده است که نگرانی بزرگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>