Harsimran Kaur, هدف بالا به بازی در بخش بالا از NCAA

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سال از بازی و آموزش با مربی بسکتبال پدر را بخواهم سینگ و کارآموزان داده است Harsimran Kaur اعتماد به نفس در بازیکنان که بزرگتر و قوی تر از او. که اعتماد به نفس و مهارت های honed در NBA آکادمی هند و NBA جهانی آکادمی در کانبرا استرالیا قرار داده خواهد شد برای تست در فصل آینده به عنوان 16 ساله از کپورتهلا پنجاب بوده و برداشت به بازی برای یک دانشگاه آمریکایی در یک بسکتبال بورس تحصیلی.

Harsimran متعهد به حضور در دانشگاه سن دیگو برای کلاس 2021 و بازی در بخش بالا از National Collegiate Athletic Association (NCAA). سن دیگو Toreros بود واجد شرایط برای سال 2020 ملی بانوان دعوت مسابقات دومین پله حذفی رقابت در بخش 1 پس از زنان NCAA Tournament و شامل 64 تیم است.

Harsimran انتظار برای پیوستن به این تیم در ژانویه آینده یا هر زمان که رمان Coronavirus همه گیر فروکش.

Harsimran متعهد شده است به نمایندگی از سن دیگو Toreros چند روز به عقب تبدیل شدن به دومین بازیکن از NBA آکادمی زنان در برنامه سوم هندی-زن متولد بازیکن پس از Kavita Akula و دختربچه رامش به دریافت یک بخش من بسکتبال بورس تحصیلی.

پس از تماشا پدرش را بخواهم سینگ که نماینده پنجاب در سطح دانشگاه قبل از آسیب ACL به پایان رسید و رویای خود را در بازی بسکتبال مربیگری در دادگاه Harsimran تصمیم را به بسکتبال در سن 12 برای تحقق پدرش از خواب به نمایندگی از کشور است. 17 سال شده پس گرفته سریع گام برای تبدیل شدن به یکی از صحبت در مورد زنان بازیکنان بسکتبال در کشور است. “من در عشق با بازی بسکتبال در حالی که تماشای پدر من مربی پسران و در حال حاضر آن را تبدیل به عشق من. در حال حاضر من می خواهم به یک گام بیشتر و بازی در WNBA.”

Harsimran در حال حاضر مجموعه ای برای تبدیل شدن به چهارمین هند زن بازیکن در بسکتبال کالج در 2021-22 فصل پیوستن به تاریخ رامش, Vaishnavi Yadav و Khushi Dongre.

“بازی سن دیگو Toreros یک گام بزرگ برای من به عنوان این کمک خواهد کرد که من با سنگ تیز کردن مهارت من در برابر قوی تر و بزرگتر بازیکنان. امکانات در سن دیگو بزرگ هستند و این تیم یک رکورد خوب در نمودار روزانه (D1). پس از آن یک فرصت بزرگ برای من است. من معتقدم که این به من کمک خواهد کرد رسیدن به رویای من از یک روز بازی در WNBA,” Harsimran گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه.

6’3″ پخش اولین چشم انداز از NBA آکادمی زنان برنامه آن را به NBA جهانی آکادمی کانبرا در نوامبر سال 2019. Harsimran بود به نام MVP در سوم NBA آکادمی زنان برنامه اردوگاه برگزار شد در بمبئی در سال 2019.

Harsimran نمایندگی هند در 3×3 از مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد در جاکارتا در ماه اوت سال 2019. Harsimran نیز یکی از چهار دختران هندی دعوت شده به اولین نسل بعدی برنامه در NCAA زنان چهار نهایی در تمپا در مارس 2019 رقابت بالا در ایالات متحده آمریکا بسکتبال زنان Junior ملی اعضای تیم است. او همچنین به نمایندگی از این کشور در بسکتبال بدون مرز آسیا در توکیو در تابستان گذشته و در ماه فوریه این سال به شیکاگو رفت و برای شرکت در بسکتبال بدون مرز جهانی اردوگاه در طول سال 2020 NBA All-Star Weekend.

Harsimran در حال رفتن به آمریکا در پنج سال برنامه. “من در بر داشت این دانشگاه تا به حال سابقه خوبی در NCAA و یک برنامه خوب. من تا به حال تعامل با مربیان خود و دوست داشت که آنچه که آنها در مورد صحبت کردیم که چگونه آنها با من برخورد. به این دلیل است که من برداشت, سن دیگو” گفت: Harsimran.

17-year-old WNBA طالب میدارد او در تمام طول بازی به عنوان نقطه قوت و احساس می کند توانایی خود را برای انطباق با این تیم نیاز خواهد بود به علاوه نقطه. “من می توانید هر دو به عنوان یک مرکز و یا یک قدرت رو به جلو—در هر کجا که این تیم می خواهد من را به بازی. من کار بر روی تیر اندازی و مهارت های کلی, به طوری که من می توانید انجام دهید به خوبی برای دانشگاه من تیم گفت:” Harsimran.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>