هری کین ‘خواهد بود بنابراین نه خاص’ در تیم دیگری می گوید: مورینیو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو می گوید که شما خوش شانس به مهاجم هری کین و انگلستان کاپیتان “خواهد بود بنابراین نه خاص” در تیم دیگری. کین که از بهبود تاندون همسترینگ موضوع در طول سه ماه COVID-19 خاموش شدن به عقب نگاه کرد به بهترین خود را با دو کیفیت و اهداف به عنوان اسپرز را شکست داد و منچستر سیتی 3-0 در روز یکشنبه.

26 ساله امضا کرده بود شش ماه تمدید قرارداد در سال 2018 اما گفت: آسمان ورزش در ماه مارس او می تواند اگر آنها از پیشرفت در مسیر درست است.

“من فکر می کنم هر کس فکر می کند او یک بازیکن فوق العاده و تاتنهام خیلی خوش شانس هستند که او به دلیل این بازیکن به فرد و تاتنهام پسر” مورینیو به خبرنگاران گفت:.

“همه این ها با هم باعث می شود او واقعا خاص بازیکن برای ما که احتمالا نمی خواهد خیلی خاص بازی برای تیم های دیگر. او واقعا خاص برای ما او را واقعا خاص برای تاتنهام.”

اسپرز در دوره به محل امن در لیگ اروپا در فصل آینده پس از چهار پیروزی با کین به ثمر رساند خود را هدف چهارم در دو بازی.

“ما می خواهیم او را خوشحال و برای او خوشحال می شود او می خواهد پیروزی به نمره اهداف و من خیلی خوشحال هستم که بعد از فوق العاده دشوار است آسیب او را در آینده در مسیر که در آن او به پایان فصل کامل” مورینیو گفت.

تاتنهام دیدار کریستال پالاس در بازی نهایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>