هری و مگان blacklist انگلستان شایعات بیش از تحریف داستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شاهزاده هری و همسرش مگان لیست سیاه چهار عمده شایعات بریتانیا روز یکشنبه سازند و آنها را از چاپ و نشر داستان که “تحریف شده نادرست و تهاجمی فراتر از دلیل”, رسانه های انگلستان گزارش شده است.

در یک داغدار نامه به سردبیران خورشید, روزانه, ایمیل, اینه, بیان, این زن و شوهر که به طور رسمی پا به پایین به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا گفت که وجود دارد خواهد بود “هیچ گزینش و صفر تعامل” با روزنامه گاردین گفت.

“این سیاست است که در مورد اجتناب از انتقاد. آن را در مورد خاموش کردن مکالمه عمومی و یا سانسور دقیق گزارش” با توجه به ادعا کپی از نامه ای به اشتراک گذاشته شده توسط بار مالی رسانه های خبرنگار مارک دی استفانو در توییتر.

اما آنها نمی خواهید به استفاده از به عنوان “ارز برای اقتصاد clickbait و اعوجاج”.

“دوک و دوشس ساسکس را تماشا کرده اند مردم می دانند — به عنوان به خوبی به عنوان غریبه کامل — باید زندگی خود را به طور کامل از هم جدا کشیده بدون هیچ دلیل خوب دیگر از این واقعیت است که شهوت پرست شایعات افزایش درآمد حاصل از تبلیغات” با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط نگهبان.

این روزنامه در توصیف این نامه به عنوان یک “حمله بی سابقه در بخش بزرگی از رسانه ها”.

هری و مگان یک بمب های اعلام شده در ماه ژانویه که آنها آرزو به خروج از خط مقدم وظایف سلطنتی و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

خروج خود را — لقب “Megxit” توسط مطبوعات بریتانیا — به دنبال گزارش Meghan ناراضی بود با زندگی سلطنتی و هر دو از آنها شکایت کرده بود در مورد رسانه های نفوذ.

زن و شوهر خصومت نسبت به برخی از رسانه ها oulets ریخته به اقدام قانونی در سال گذشته با هری پیگرد بیش ادعا صوتی رهگیری و مگان پر ادعا بیش از یک نامه خصوصی به پدر او ظاهر می شود در پست در روز یکشنبه پس از او به اشتراک گذاشته شده آن را با تلخیص.

در پیام خود به سردبیران این جفت ارز گفت: سیاست جدید خود را اعمال نمی شود به همه رسانه ها و که آنها را به ادامه کار با روزنامه نگاران در سراسر جهان است.

زن و شوهر نقل مکان به کالیفرنیا در ماه گذشته و نگه داشته اند مشخصات پایین و حتی محل سکونت خود را ناشناخته در میان گزارش های تایید نشده که این جفت ارز در حال زندگی در مالیبو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>