Harish Rawat است منعکس در Uttarakhand سیاست با lockdown تظاهرات می گویند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سابق Uttarakhand وزیر و حزب ملی دبیر Harish Rawat برگزار کرده است چندین تظاهرات در برابر بی جی پی به رهبری دولت مرکزی و دولت در دو ماه گذشته به مناسبت این حزب از حضور در دولت است.

در چند روز گذشته Rawat برگزار کرده است حداقل سه فرد تظاهرات از جمله بولاک, سبد خرید, تجمع, تحصن در تظاهرات در نزدیکی فرماندار و تجمع بیش از افزایش قیمت سوخت موضوع است. همه این برگزار شد پس از او آمدند از خانه قرنطینه و پس از یک سفر به دهلی نو در میان همه گیر.

و اعتقاد داشتند که Rawat تا به حال موفق به ساخت یک حرکت به نفع حزب رهبری از کنگره خواسته او در اوایل این هفته برای هدایت این حزب برای پیروزی در سال 2022 دولت مجمع انتخابات است. Rawat مطمئن باشید که رهبری حزب از جمله دولت واحد جمهور ganem و رهبر مخالفان ایندیرا Hridayesh از کمک به طور کامل برای اعلام شده حزب شود.

همچنین بخوانید: Uttarakhand سانتی متر می گوید دولت نمی خواهد با استفاده از تجهیزات چینی و دستگاه ها در دولت پروژه های

Rawat و گفت: نیاز به جلو و با هم تحت ganem رهبری به شکست BJP “من آماده ام به حضور حزب در هر جا و هر زمان که آن را به من نیاز دارد. همه ما باید برای قرار دادن تفاوت های ما به بقیه با نشستن در کنار هم و حل و فصل آنها. پس تنها ما می توانیم مبارزه BJP در دولت است.”

ایندیرا Hridayesh گفت Rawat موقعیت به عنوان یکی از رهبران ارشد در وزارت امور خارجه شد, یک عامل مهم “همه ما باید برای ترک تفاوت های ما با انگيزه تنها شکست بی جی پی در سال 2022 انتخابات است. همه ما خواسته Rawat برای هدایت این حزب نسبت به این هدف او به عنوان یک ارشد رهبر.”

کارشناسان سیاسی بر این باورند Rawat بازی های برگزار شده است دست خود را به خوبی به یاد حزب از اهمیت خود را در Uttarakhand سیاست است.

“Rawat بسیار خوبی سیاستمدار. او می داند که به بازی که کارت به عنوان او بیش از حد آگاه است از اهمیت خود را در دولت و کنگره و Uttarakhand سیاست” گفت: MM Semwal سیاسی متخصص و استاد علوم سیاسی در Garhwal مرکزی دانشگاه در سرینگر پوری Garhwal,

همچنین بخوانید: Uttarakhand رفع فاصله برای راه اندازی سنگ شکن سنگ داغ-مخلوط گیاهان در نزدیکی Ganga دیگر رودخانه

او افزود که Rawat فردی تظاهرات مرمت تصویر خود را از یک رهبر سیاسی بلند و فراست.

“با فردی اعتراضات به دور از خط حزب او بسیار موفق بود و در تمام موردتوجه و آوردن کنگره را به تمرکز. این آشکار بود از این واقعیت است که بسیاری از رهبران حاکم BJP تا به حال به جلو آمده و برای مقابله با او به عنوان آنها می دانند که او به باهوش” گفت: Semwal.

Semwal ادعا کرد که Harish Rawat تا به حال یادآوری این کنگره که محبوبیت خود را هر دو در Garhwal و Kumaon مناطق از دولت ساخته شده او را دشوار است به حاشیه با وجود از دست دادن در انتخابات گذشته. او اضافه کرد که “Rawat قطعا چشم خود را در مجموعه مبارزه 2022 انتخابات است.”

بی جی پی با این حال در زمان حفاری در تحولات در دولت و کنگره و خار آن را به عنوان صرف “نشان می دهد”.

“آنها در حال نشان دادن وحدت زیرا آنها داده شده است یک دوز در این موضوع از خود رهبری ملی. داشتن گفت که بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند ما باید بسیار قوی کارگر پایه در هر غرفه از دولت است که کنگره می تواند مطابقت ندارد” گفت: Bansidhar Bhagat, BJP دولت رئیس جمهور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>