مورد آزار و اذیت بیش از اموال اختلاف زن و شوهر, کشتن کودک; خودکشی در بمبئی زیر…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک زن و شوهر و دختر خود را مرده یافت شد در محل اقامت خود در Daighar در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه, پلیس گفت:.

پلیس مشکوک آن را به یک برنامه ریزی خودکشی به عنوان یک خودکشی توجه داشت در کنار بدن. مردی که خودکشی کرد به نام 13 نفر از اعضای خانواده خود را در توجه داشته باشید نگه داشتن آنها را مسئول این مرحله آنها گرفته بود.

خانواده گفته خودکشی در خانه خود در Waklan روستا در Shildaighar منطقه کلیان دامبیولی. Shil-Daighar پلیس دریافت اطلاعات در مورد این حادثه در حدود 5 پس هستم که آنها به نقطه و پیدا شدن اجساد.

مرد نوشته بود خودکشی توجه داشته باشید که در آن او تا به حال به ذکر است که به دلیل پشت این مرحله بود که خانواده گسترده خود را که آنها را نگران بیش از مسائل مربوط به اموال. در خودکشی یادداشت مرحوم نیز درخواست شده است که جواهرات همسرش اهدا کرد. آن را مشکوک است که شوهر خود را کشته و بعد خودکشی کرد. همسر فرستاده بود خودکشی توجه به اعضای خانواده او در رسانه های اجتماعی.

معاون کمیسر پلیس, S, Burse گفت: “ما فرستادیم بدن برای پس از مرگ و ثبت یک مورد مرگ تصادفی. تیم ما در حال بررسی موضوع و تایید اظهارات پس از آن یک مقام رسمی شاه ثبت خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>