خوش و خرم در آرزوی صبر مراسم دریافت لغو و یا به تعویق افتاد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده: مارس 30, 2020 3:31:09 pm

Happily ever after dreams wait as weddings get cancelled or postponed کل D-روز تمرین با ماه صرف بر صفر در منو haggling over قیمت از محل آماده سازی مهمان لیست, عیب پوشی, تمام, خانه, چیدن درست جواهرات و لباس — به هیچ آمده است. (بازنمودی تصویر)

هیچ گروه و هیچ baaja و قطعا هیچ baraat. رویاهای بزرگ, چاق, هندی, عروسی کمرنگ شده اند به فاصله دور برای بسیاری از زن و شوهر است که تا به حال به لغو و به تعویق انداختن و یا کوچک جشن های خود را به barest حداقل.

برای 26 ساله دهلی پسر Harshad Khurana بود که همه مجموعه ای برای عروسی او همیشه از خواب در 8 آوریل و در حال حاضر نمی دانم چه باید بکنید. محل ثابت شد, تم, تصمیم گرفت, کارت توزیع شده و کت و شلوار دوخته شده بیش از حد.

تهدید COVID-19 آغاز شده به عنوان یک کمی بر روی صفحه رادار قبل از باد کردن به یک ابر عظیم از ترس و مستند در سراسر کشور از مارس 24, پایان امید خود را برای بزرگ یک بار-در-یک-عمر جشن.

پس از یک روز Janta مقررات منع رفت و آمد’ در مارس 22, نارندرا نخست وزیر در مارس 24 اعلام کرد در سه هفته مستند. “چه کسی تا به حال انتظار می رود این ؟ بسیار کمی وجود دارد که ما می توانیم می گویند و یا انجام در حال حاضر… امیدوارم که همه چیز عادی می شود به زودی. ما آخرین راه حل خواهد بود ناقص تابع با اعضای خانواده تنها” Khurana روابط عمومی حرفه ای گفت: PTI.

اما خواهد بود که منهای خانواده هیچ عموزاده و احتمالا حتی پدربزرگ و مادربزرگ و چه عروسی بدون آنها. “شما می دانید من هم پیوست بدنسازی برای گرفتن در شکل برای روز های خاص, اما این همه برای هیچ چیز” او گفت: dejectedly.

Khurana تنها نیست. کل D-روز تمرین با ماه صرف بر صفر در منو haggling over قیمت از محل آماده سازی مهمان لیست, عیب پوشی, تمام, خانه, چیدن درست جواهرات و لباس — به هیچ آمده است.

Vipul Verma, 38, مجموعه بود به ازدواج در مارس 12. اجبار یک محدود جمع آوری و که بیش از حد بدون برادر خود را که نمی تواند ترک استرالیا به دلیل محدودیت های مسافرتی منجر به ورما لغو مراسم عروسی خود را حداقل در حال حاضر.

به ویژه در مورد ‘فرخنده خرما’, Priya ملک در نهایت پذیرفته اجتناب ناپذیر و او تحت فشار قرار دادند عروسی از آوریل تا نوامبر-دسامبر. “همه ما احساس بهتر است به امن تر از متاسفم و بنابراین تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن تاریخ عروسی. ما تماس بگیرید تا همه مهمانان ما و آنها را در مورد به تعویق افتادن تاریخ است که هر دو شرم آور و جامع. ما را ساخته اند پیش پرداخت برای بسیاری از قبل از عروسی برنامه ریزان و مطمئن هستند که اگر این پول را دریافت مسترد” گفت: 26 سال از آن حرفه ای است.

COVID-19 زنگ هشدار را به غرق کردن صدای زنگ عروسی و همچنین جلنگ جلنگ صدا کردن از ثبت پول نقد برای کسب و کار وابسته به صنعت عروسی — wedding planners ضیافت صاحبان باند, گل, عکاسان و سالن.

هند عروسی بازار ثابت در $50 میلیارد اخیر KPMG گزارش شده است به شدت مختل با توجه به گسترش رمان کروناویروس گفت: کارکنان صنعت. در این راه از همه چیز, خانواده, فقیر و غنی, صرفه جویی برای یک عمر به صرف در مراسم عروسی است که می تواند اجرا به چندین lakhs و حتی کرور روپیه.

“کسب و کار گرفته شده ضربه جدی با توجه به گسترش coronavirus. من از دست داده اند و تعداد تماس های ما را دریافت کرده اند برای به تعویق انداختن و لغو رزرو. برای ما تا به حال 20-25 رزرو تقریبا یک روز است و یک علامت سوال بزرگ بر اینکه آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه” گفت: Anmol Bummi مدیر در دروازه طلایی ضیافت در غرب دهلی نو در Mayapuri.

چندین برنامه ریزان عروسی و پذیرایی واحد کیهانی مانند چراغ سرگرمی و آشپزخانه کرافت لوکس پذیرایی گفت: کسب و کار را به یک زمان طولانی به بهبود می یابند.

مارس-آوریل همواره خوب برای عروسی کسب و کار و وجود دارد بسیاری از رزرو در این سال بیش از حد. اما همه چیز تغییر پس از coronavirus پشت سر هم به تصویر.

توان آن را به یک مقصد عروسی یا روال توابع در اینجا در پایتخت تمام شده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد” گفت: Raina کاپور, بنیانگذار کیهانی نور, سرگرمی, محبوب عروسی برنامه ریزی شرکت. “در واقع چند عملکرد ما سازمان یافته در ماه مارس شاهد چنین پایین مردم در انتخابات است که ما تا به حال به مردم توصیه به رفتن پیش با مراسم ازدواج خود را” او گفت:.

سالن و سرو که در زمان عادی می شده اند دیده می شود عروس و ساقدوش عروس ساخت یک beeline برای عروس بسته — حتی در قیمت گزاف نیز تحمل فشار.

تا چند هفته پیش Neeti Chopra, صاحب باز کردن از پیچ در سالن ساکت شد و مشغول رزرو قرار ملاقات برای ماه آوریل است.

“از ابتدای COVID-19 شیوع ما سالن شدند و پس از تمام انواع احتیاطی از جمله استفاده از دستکش و دست sanitisers. ما فکر همه چیز را تبدیل به محض عادی. اما پس از یک روز مشورتی صادر شد که همه سرو تا به حال به بسته” او گفت:.

تعداد رمان coronavirus موارد در هند افزایش یافت 1,071 در روز دوشنبه. این شامل 29 مرگ و میر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>