Hany ببو ارسال به نیا بازداشت تا 4 اوت

بمبئی: ویژه آژانس تحقیقات ملی (نیا) دادگاه در روز چهارشنبه remanded هانی ببو Musaliyarveettil Tharayil (54) استادیار در بخش زبان انگلیسی از دانشگاه دهلی (DU) به آژانس مرکزی را بازداشت تحت اوت 4.

Tharayil بود که بازداشت نیا روز سه شنبه در ارتباط با الگار Parishad/Bhima کرگن مورد تولید شد قبل از ویژه نیا دادگاه در روز یکشنبه است.

ویژه دادستان عمومی و انقلاب Prakash شتی خواستار بازداشت خود را با نیا به مدت 10 روز برای خود وادار سازد بازجویی.

دادستان در حالی که به دنبال او بازداشت استدلال کرد که Tharayil لینک بود با غیر قانونی حزب کمونیست هند (CPI) (مائوئیست) و یکی از کلیدی توطئه گران در این مورد.

دادستان همچنین اشاره کرد که در آنجا بودند و نامه های رد و بدل شده بین متهم کرد که بهبود پونا پلیس است که در ابتدا به بررسی الگار Parishad/Bhima کرگن مورد و بعد نیا در زمان بیش از آن در ژانویه 24.

بررسی آژانس که گفته می یافت با ذکر نام او و نقش در آن نامه.

این درخواست با مخالفت خود را وکیل R. Sathyanarayan این ادعا که Tharayil بود که بازجویی از چهار-پنج روز و به عنوان یک نتیجه خود را بیشتر بازداشت مورد نیاز است.

دادگاه پس از شنیدن هر دو طرف مشاهده “نگاهی به ماهیت جرم و اتهامات وارد علیه متهم تقاضا برای بازداشت خود را برای 10 روز است که به خوبی تاسیس”.

بعد دادگاه بازگردانده شدند او را به نیا بازداشت تا اوت 4.

قبل از آن در مارس 14, آژانس مرکزی دستگیر کرده دانشگاهی و مدنی دکتر آناند Teltumbde و Gautam Navlakha خود را به اتهام دخالت در همان مورد است.

Tharayil سوم شخص است که دستگیر شده توسط NIA.

آژانس ادعا کرد که در تحقیقات بیشتر مشخص شد که Tharayil بود تبلیغ ایدئولوژی مائوئیستی بود و “co-conspirator” با دیگر بازداشت متهم در الگار Parishad/Bhima کرگن مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر