مقدس آب مصرف خواهد شد از تک استفاده از بطری. زائران دریافت خواهد شد سترون سنگریزه به پرتاب در ستون نماد شیطان است. و به جای jostling شانه به شانه نمازگزاران دایره را از مکه به مسجد با 1.5 متر از فضای بین آنها را.

در این سال زیارت سالانه حج — که شروع می شود در روز چهار شنبه خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر است.

عربستان سعودی به طور چشمگیری کوچک شده این مراسم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با مقامات تست زائران و برش تعداد آنها از حد معمول از 2 میلیون به حدود 1000. به عنوان یک نتیجه در این سال زائران خواهد بود در میان یک شانس چند انتخاب از طریق آنلاین بررسی سیستم باز تنها به ساکنان از پادشاهی است.

“این لحظه ها برای من” گفت: Faridah Binti Bakti Yahra یک زن 39 ساله اندونزیایی مادر سه کودک شد که پس از غافلگیر شده تماس گفتن او می خواهم انتخاب شده است که او فکر آن را یک کلاهبرداری است. “من نمی توانستم آن را باور درست بود.”

حج یکی از پنج رکن اسلام واجب یک بار در طول عمر برای همه کسانی که قادر. زائران اغلب صرفه جویی در پول برای سال ها و اعمال بارها و بارها برای یک نقطه.

به طور معمول, گردشگری مذهبی — که در آن حج است که تنها یک بخش — به ارمغان می آورد درآمد معادل حدود 2.7 درصد از عربستان سعودی در تولید ناخالص داخلی. اما جمعیت از مردم از سراسر جهان نیز پتانسیل رشد بیماری بنابراین دولت متوقف و آنها را در شروع این بیماری همه گیر. عربستان سعودی coronavirus موارد صدر 270,000 این هفته با روزانه جدید موارد سقوط زیر 2000 برای اولین بار از اوایل ماه ژوئن است.

“هدف اصلی این است که زائران نمی شود آلوده” حج وزیر محمد بنتن گفت: در مصاحبه با عربستان کانال تلویزیونی ” العربیه.

حج خواهد بود که برای اولین بار در مقیاس بزرگ جمع آوری و در مکه به مسجد در ماه. تنها زائران بین سن 20 و 50 و بدون بیماری های مزمن در نظر گرفته شد. قبل از سفر به مکه مشاهده کردند یک هفته خانه قرنطینه و پس از چهار روز قرنطینه در مکه هتل — دریافت وعده های غذایی از طریق اتاق خدمات و برقراری ارتباط با همسایگان خود بیش از واتساپ.

زمانی که آنها را ترک اتاق خود را روز چهارشنبه به آنها منتقل می شود در نیمه خالی اتوبوس و اموال خود را در بسته بندی یکسان سرمه چمدان. معمولا به عنوان بخشی از آیین آنها را جمع آوری سنگ برای پرتاب سه سنگ ستون — نمادین دفع شر — اما در این سال هر زائر داده خواهد شد و یک بسته استریل سنگریزه.

آنها همچنین پوشیدن جنبش-ردیابی دستبند که با اتصال به تلفن های خود را از طریق بلوتوث. Yahra خندید به او نشان داد باند سفید بر روی مچ دست خود در طول تماس های ویدئویی مرتب توسط عربستان مقامات این زائران تنها مجاز به برقراری ارتباط با رسانه های بین المللی از طریق دولت واسطه.

آنلاین جرم معلق و زیارت—چگونه وفادار مدیریت

بیش از 160 ملیت نشان داده خواهد شد در این سال با 30% عربستان و 70 درصد خارجی است. هزینه های خود را پوشش داده شده توسط دولت است.

دیگر زائران در مصاحبه با بلومبرگ خواسته نمی شود خود را شناسایی نام کامل به دلیل قوانین در مورد صحبت کردن با رسانه ها.

Alfayik 26 ساله دانشجو از, جمهوری آفریقای مرکزی آنقدر شوکه او می خواهم انتخاب شده که او شروع به “پریدن و جیغ کشیدن.” او شده است می خواهم تقاضا برای پنج سال.

عربستان سعودی پست-طرح توجیهی روغن چهره کاهش به عنوان نفت خام کاهش مییابد (1)

برای Yahra آن را به خصوص تلخ و شیرین. پس از گذراندن یک سال و نیم در عربستان سعودی او را در بازگشت به اندونزی به عنوان به زودی به عنوان او پس از اتمام حج ، مانند بسیاری دیگر در طول رکود اقتصادی است که همراه با همه گیر شوهرش را از دست داده و کار خود را در یک میدان نفتی شرکت خدمات. محرک در حال حاضر به جمع آوری وسایل خود را.

در علاوه بر این به پيروانش او را از طرف دوستان و خانواده او نماز خود را: برای این بیماری همه گیر به پایان برای دختر خود را به یک آینده خوب برای شوهرش برای پیدا کردن کار دوباره.

“من احساس می کنم آن را یک برکت و رحمت برای من قبل از اینکه من ترک عربستان برای, خوب,” او گفت: از زیارت. “آن را دشوار برای ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net