هکرها ارسال NHAI اطلاعات آنلاین می گویند بیشتر وجود دارد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سوابق مالی قرارداد و اسناد و مدارک و اطلاعات کارمند ملی بزرگراه اقتدار هند (NHAI) تا آنلاین نوشته شده توسط مجرمان اینترنتی به گفته محققان امنیت سایبر که گفت: سرقت اطلاعات شخصی شامل اسناد هویت از حداقل یک رئیس سابق این سازمان که مسئول ایجاد و نگهداری بزرگراه ها در کشور است.

اطلاعات آنلاین ارسال شده در جولای 2, دو روز بعد پس از NHAI هرگونه اطلاعات حساس در معرض خطر بود. آژانس اما تایید آن را تا به حال در ژوئن 28 شده است هدف از ransomware — یک نوع از حمله سایبری انجام شده معمولا توسط گروه به دنبال پول.

اطلاعات بیشتر در مورد نشت به اشتراک گذاشته شد با HT توسط سنگاپور مبتنی بر امنیت سایبر شرکت Cyfirma که گفت: در ارزیابی اولیه که “این اطلاعات در معرض خطر شامل اطلاعات مالیاتی, گزارش حسابرسی, کپی گذرنامه, کارت شناسایی, ارزیابی, گزارش و بسیاری دیگر از PII (اطلاعات شخصی) و سوابق مالی”.

داده ها در دو فایل حدود 1.8 GB در اندازه که هکرها گفته بود 5 درصد از مجموع اطلاعات آنها بود. فایل های دیده شده توسط HT, شامل نسخه هایی از هویت شخصی و مدارک سابق NHAI رئیس Raghav چاندرا شامل پاسپورت و دولت کارت شناسایی.

با توجه به Cyfirma را ارزیابی هکرها با استفاده از پیچ و خم ransomware و نشت ممکن است به معنای نیروی NHAI به پرداخت باج به منظور متوقف کردن داده های بیشتر از قرار گرفتن در معرض. “این است که چگونه خم هکرها کار می کنند. انتشار آنها در دسته های آنها به عنوان تلاش برای گرفتن قربانیان خود گفت:” کومار Ritesh مدیر عامل شرکت Cyfirma یک ایمیل به HT.

HT گزارش نقض در ژوئن 29 و NHAI مقامات در آن زمان محروم از دست دادن هر گونه اطلاعات. در روز پنجشنبه نمایندگان آژانس کاهش یافته است به نظر سوال در مورد جدید افشا و یا اگر آنها مذاکره با هکرها.

“به عنوان NHAI می گذرد دیجیتال آن است که پیشبرد آن استقرار امنیت بیشتر با اتخاذ بهترین اقدامات امنیتی اینترنتی در تمام سطوح. آن را نیز بیشتر اتخاذ اقدامات پیشگیرانه در جهت بهبود کاربران نهایی آن مهارت بیش از حد با اتخاذ ابزار کاربر مبتنی بر آموزش آگاهی که در آن کاربر در آن مهارت های بهبود را می توان تحت نظارت و اندازه گیری” گفت: Akhilesh Srivastava, مدیر ارشد, مدیر کل (آن) از NHAI در پاسخ به سوال ارسال شده توسط HT.

چاندرا که بازنشسته شد در سال 2018 گفت: “فکر نمی کنم از نشت اطلاعات شخصی خود را می تواند یک خطر امنیتی است. “من فکر نمی کنم هر کسی باید در یک موقعیت برای باج خواهی. اما ما نیاز به پیدا کردن منبع از این حمله است. مناقصه اسناد کمی از آسیب های طبیعت فرآیند مقدس است… NHAI نیاز به اطمینان حاصل شود آن را می سازد یک سیستم امنیتی قوی که قادر به خنثی کردن این حملات”.

NHAI “باید اطمینان حاصل شود چنین حملات مخرب اتفاق نمی افتد و در آینده با توجه به سوال ملی ما تصویر به ویژه در نور از آنچه که اتفاق می افتد سیاسی” رئیس سابق گفت.

در حالی که معلوم نبود چقدر ransom ممکن است توسط هکرها Ritesh گفت که به طور معمول “پیچ و خم هکرها شناخته شده به درخواست بیش از صدها هزار دلار به میلیون ها نفر”.

امنیت سایبر تحقیقات سازمان هنوز تحت تعقیب هر گروه خاص برای استفاده از پیچ و خم اما با توجه به Ritesh تکنیک همپوشانی با گروه های مستقر در روسیه و چین و همچنین کره شمالی.

“همانطور که از در حال حاضر ما اسناد نشان می دهد روسیه هکرها در پشت پیچ و خم اما این است که به سرعت در حال تحول و همان تکنیک استفاده می شود توسط چینی ها و کره مجرمان اینترنتی گروه,” او گفت:.

NHAI مسئول ایجاد و حفظ این کشور در بزرگراه. آژانس مدیریت قرارداد به ارزش میلیون ها روپیه در یک سال و آن سیستم های شبکه استفاده می شود برای اطلاعات حساس از جمله تلفن مدیریت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>