ویزای H-1B یخ خواهد رسید کسب و کار با تکیه بر کارگران مهاجر: ما نمایندگان مجلس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تعلیق موقت H-1B و دیگر غیر-ویزای مهاجرت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “نامتناسب” تاثیر کارگران ماهر بالا از آسیا و همچنین آسیب رساندن به شرکت های آمریکایی است که تکیه بر کارگران مهاجر نمایندگان کنگره آمریکا گفته اند.

در یک ضربه بزرگ به هندی آن را حرفه ای eyeing بازار کار آمریکا تهمت امضا بیانیه روز دوشنبه تعلیق بیشتر به دنبال بعد از اینکه ویزای H-1B همراه با انواع دیگر خارجی ویزای کار تا پایان سال 2020 برای محافظت از کارگران آمریکایی در یک مهم انتخابات سال است. محدودیت های جدید را, اثر, از شنبه.

“این (تعلیق ویزا) را به طور نامتناسبی تحت تاثیر کارگران ماهر بالا از آسیا که قریب به اتفاق استفاده از H1-B ویزا سیستم و حساب برای بیش از 80 درصد از H1-B دارندگان ویزای ایالات متحده” کنگره جودی چو صندلی از کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکا جلسه گفت: در روز سه شنبه.

H-1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در تخصص مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری. تکنولوژی شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

“این کاملا بیگانه و متعصب دستور کار است که در واقع این نسخهها کار میکند در برابر منافع ملی ما” چو گفت. او تاکید کرد که مهاجران حیاتی برای اقتصاد ایالات متحده و مورد نیاز نه تنها در کشاورزی و پزشکی بخش بلکه در کسب و کار و دانشگاه و “همه چیز را در میان نیز هست”.

“اگر ما می خواهیم برای بازسازی اقتصاد ما در پی COVID-19 گیر ما نمی توانیم نزدیک خودمان از مهاجران است. رئيس جمهور در دستور قرار می دهد خود را به انتخابات سال سیاست بیش از نیازهای کشور ما” چو گفت. “بدتر توسط stoking بیگانه ستیزی و گسترش این تصور نادرست است که مهاجران را به دور مشاغل در آمریکا رئیس جمهور به منظور قرار دادن مهاجران در معرض خطر در زمانی که جرایم ناشی از نفرت در حال خونتان. به این منظور تقسیم کشور ما در یک لحظه زمانی که ما نیاز به بازسازی. من به شدت مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه داد: حملات ما مهاجرت قانونی به سیستم” او گفت:.

با توجه به کنگره Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس ویزا تعلیق سفارش است که هر دو یک “سوء استفاده” از رئیس جمهور قدرت اجرایی و یک “انگیزه سیاسی” تلاش برای تغییر سرزنش. مغلوب ساختن پیشی جستن “بی امان ضد مهاجر در دستور کار است که نه تنها غیر اخلاقی این به ضرر شرکت های آمریکایی است که تکیه بر کارگران مهاجر” او گفت:. این ویزا که به طور موقت به حالت تعلیق عبارتند از: L-1 ویزا برای intracompany نقل و انتقالات H-1Bs برای کارگران در مشاغلی تخصصی و همچنین H-4 ویزا برای همسران, H-2Bs به صورت موقت غیر کشاورزی کارگران و اکثر J-1 ویزای برای تبادل بازدید کنندگان است.

قوانین جدید اعمال می شود تنها به کسانی که در خارج از ما ندارد معتبر non-immigrant visa و یک سفر رسمی سند دیگر از ویزا برای ورود به کشور است.

در بیانیه ای مشترک Nadler و مهاجرت و شهروندی صندلی Zoe Lofgren گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر با سوء استفاده از قانون در تلاش برای منحرف کردن اذهان مردم آمریکا از شکست تحقیرآمیز برای مبارزه با Covid-19. “به جای ما منجر به یک دوره ثبات بهبود اقتصادی — یکی که به ارمغان می آورد واقعی و پایدار به مشاغل آمریکا — او تلاش می کند به تغییر سرزنش و بازگشت به خود را مورد علاقه های سیاسی شگرد هدف قرار دادن و قربانی مهاجران گفت:” دو دموکرات کنگره.

کنگره آنا G Eshoo گفت: رئیس جمهور تصمیم ناعادلانه سرزنش مهاجران برای امریکا آبشاری اقتصاد خواهد شد و تنها آسیب به کشور در دراز مدت اقتصادی, بهبود رشد و رقابت است.

“من به نمایندگی از قلب دره سیلیکون که منجر جهان در نوآوری است. نزدیک به یک سوم از ترکیبات متولد خارج از ما هستند و آنها ضروری به ملت ما موفقیت” دموکرات مجلس گفت.

کنگره Filemon Vela گفت: تعلیق را تحت تاثیر قرار خواهد بالا و کارگران ماهر و کارگران فصلی, همسران از مهاجران با مهارت بالا, محققان, محققان و مدیران شرکت به دنبال انتقال به آمریکا از مواضع خارج از کشور با همان کارفرما.

و اشاره کرد که مهاجران ضروری به رشد اقتصادی مثبت در آمریکا گفت: “تگزاس به تنهایی خانه را به حدود 10 درصد از تمام دارندگان کارت سبز…دولت به احتمال زیاد خواهد نهفته سخت ترین پس از نیویورک است.کارشناسان پیش بینی دراز مدت عواقب این تصمیم را نه تنها سرکوب ملت توانایی جذب بالای جهانی استعداد بلکه صدمه امریکا بزرگترین دارایی – تنوع آن است.” یک کارت سبز رسما شناخته شده به عنوان یک مقیم دائم کارت اجازه می دهد تا خارجی برای زندگی و کار به طور دائم در ایالات متحده است.

در ضمن کنگره Mo بروکس ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن ، “من هم خوشحالم جمهور تهمت حاضر به غار به فشار شدید از اتاق بازرگانی ایالات متحده و دیگر گروه های منافع خاص که از حرص و طمع و منافع خود را به حال hutzpah به تقاضای واردات حتی ارزان تر خارجی کار با وجود آسیب شدید انجام می شود به مبارزه علیه خانواده های آمریکایی,” او گفت:. کنگره لنس Gooden گفت: ویزای H-1B و شبیه مهمان کارگر برنامه های غیر ضروری هستند که 45 میلیون آمریکایی در حال خروج از محل کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که دفاع از خود را حرکت رئیس جمهور تهمت به حال اشاره کرد که به طور کلی نرخ بیکاری در آمریکا نزدیک به چهار برابر شده بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 — تولید برخی از افراطی ترین نرخ بیکاری تا کنون ثبت شده توسط اداره آمار اشتغال. در حالی که میزان 13.3 درصد بیکاری در ماه مه نشان دهنده مشخص شده کاهش از مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>