نوشته شده توسط Sakshi Dayal | Gurgaon | انتشار: 9 آوریل سال 2020 3:07:33 pm

gurgaon police, dalit family beaten up, palwal, diya jalao, prime minister narendra modi, gurgaon news, indian express سه نفر به عنوان Ankit, Sachin و Pawan دستگیر شده اند و تولید در دادگاه از جایی که آنها شده اند remanded به قضایی بازداشت کرده است. (بازنمودی تصویر)

سه نفر بازداشت شده اند توسط پلول پلیس برای حمله به یک Dalit خانواده ساکن در این منطقه با آجر و سنگ و آهن و میله و چوب در طول “دیا jalao’ ابتکار در روز یکشنبه. شاکی در این پرونده ادعا کرده است که متهم barged به خانه و خانواده خود را خشمگین که آنها تا به حال روشن شده چراغ های خود را با وجود این واقعیت است که آن را به خوبی گذشته 9 دقیقه بهآنها توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای این رویداد.

در شکایت خود به پلیس Dhanpal ساکن Pingore روستا در پلول اعلام کرده است که در 9.30 ب. ظ روز یکشنبه او در خانه با خانواده اش از 7 هنگامی که “برخی از عناصر ضد اجتماعی’ barged به خانه خود و با استفاده از طبقه تهمت علیه آنها قبل از تهدید به خاموش کردن تمام چراغ های خانه خود را “حتی اگر نخست وزیر داده بود از ساعت 9 شب تا 9 دقیقه گذشته 9 ساعت برای خاموش کردن نور است که ما به دنبال”.

“با وجود این در حدود 9.30 pm برخی از عناصر ضد اجتماعی از Gujjar جامعه…مجبور راه خود را به خانه من استفاده می شود طبقه تهمت و مرغ ما مخالف این کار آنها ما ضرب و شتم با چوب و آجر و سنگ و آهن و میله را شکست آیتم ها و غارت خانه ما” مدعی Dhanpal.

“در این شیشه درب و پنجره و ماشین من (Baleno و Bolero) بودند به شدت آسیب دیده,” او می گوید:, و اضافه کرد که مردان نیز در معرض تهدید آنها را با “عواقب جدی” اگر آنها آغاز هر اقدام قانونی در این موضوع است.

“FIR ثبت شده بود مربوط به این موضوع را روز سه شنبه در بخش 323 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده است) 34 (مشترک قصد), 427 (فساد باعث آسیب به میزان پنجاه روپیه) و 506 (جنایی ارعاب) از قانون مجازات اسلامی گفت:” بازرس developerworks ایستگاه خانه افسر (شو) از Sadar پلول ایستگاه پلیس.

“سه نفر به عنوان Ankit, Sachin و Pawan دستگیر شده اند و تولید در دادگاه از جایی که آنها شده اند remanded به قضایی بازداشت کرده است. دیگر متهم هستند هنوز absconding و تحقیقات در حال انجام برای دستگیر کردن آنها است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im