گورگان کمیسر پلیس مسائل تازه سفارش می افزاید: بیشتر تجارت الکترونیک خرده فروشان به لیست کسانی که مجاز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sakshi Dayal | Gurgaon | به روز شده: مارس 26 سال 2020 4:01:02 pm

Gurgaon Police Commissioner issues fresh order, adds more to list of online delivery services allowed منظور می آید پس از چندین خدمات متوقف شد تا عملیات خود را تحویل پرسنل مورد آزار و اذیت در ایست های بازرسی در این شهرستان است.

پس از سفارش در روز چهارشنبه که مجاز 12 آنلاین تحویل خدمات به کار در Gurgaon منطقه کمیسر پلیس محمد Akil صادر سفارش دیگر اواخر شنبه شب با اضافه کردن دیگر e-commerce فروشندگان و اپراتورها به لیست.

منظور می آید پس از چندین خدمات متوقف شد تا عملیات خود را تحویل پرسنل مورد آزار و اذیت در ایست های بازرسی در این شهرستان است. هر دو گورگان پلیس و دولت های منطقه برگزار می شود جلسات دوشنبه برای بحث در مورد اقدامات برای اطمینان از صاف و عرضه کالا به شهروندان در درب خانه خود در طول هفته سه بعدی.

دولت های منطقه نیز اعلام کرد که 15 ‘تلفن همراه مغازه’ خواهد بود آغاز شده در منطقه برای تامین ملزومات مانند نمک و آرد و حبوبات و برنج به مردم در نزدیکی خانه های خود.

در گام دیگری در جهت حصول اطمینان از خدمات ضروری اجرا هموار, دولت, امروز, نیز نامیده می شود در دستياران انجمن رفاه به درخواست برای دسترسی عبور برای کارکنان اداره “خدمات ضروری”.

“پس از بررسی دقیق از الزامات RWAs عبور برای دسترسی به کارکنان اداره خدمات ضروری در مستعمرات/بخش/آپارتمان 5 عبور صادر خواهد شد که از هم اکنون به هر RWA.” اظهار داشت: انتشار توسط دولت های منطقه است.

“مجاور RWAs ممکن است به طور فعال به اشتراک گذاری این منابع با یکدیگر در زمان نیاز. عبور باید تنها برای لوله کش, املاک, مدیران و غیره.” آن را بیان می کند.

گورگان تا کنون ثبت 10 مورد از coronavirus بالاترین در هاریانا که ثبت کرده است و در مجموع 17 مورد.

به گفته مقامات 262 نمونه فرستاده شده اند برای تست تا کنون که 222 بازگشته اند با نتایج منفی و 10 نفر تست مثبت است. نتایج حاصل از 30 نمونه در حال انتظار.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>