Gurgaon, پرستار, آزمون مثبت در پنیپت, Haryana شمارش می رسد 17

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 9:16:36 pm

Coronavirus, Coronavirus latest news, Coronavirus updates, haryana news, haryana doctors, indian express تا, تاریخ, Haryana فرستاده است 462 نمونه برای تست که 336 یافت شد منفی. این گزارش در 111 نمونه بود و هنوز در انتظار. (AP Photo/Channi آناند)

یک زن 21 ساله پرستار از پنیپت کار برای یک بیمارستان خصوصی در Gurgaon دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در هاریانا به 17 رسمی گفت.

پرستار رسیده بود زادگاه او پنیپت از گورگان بیش از یک هفته پیش. او با استفاده از حالت های مختلف حمل و نقل از جمله مترو راه آهن خودکار کالسکه و یک اتوبوس برای رسیدن به خانه در پنیپت یک مقام ارشد از وزارت بهداشت و درمان در پنیپت گفت.

او گفت که در آن زمان از رسیدن به خانه او بیمار نیست اما بیمار پنج روز پیش و پس از آن او بلافاصله گزارش به منطقه مقامات بهداشتی در پنیپت. پس از آن او نمونه ارسال شد برای آزمون و او تایید شده است امتیاز مثبت برای COVID-19, او گفت:.

“پرستار پذیرفته شده است به پنیپت بیمارستان مدنی و در انزوا نگه داشته. اعضای خانواده او در پنیپت شده اند قرنطینه و بیمارستان که در آن او کار می کند بیش از حد است مطلع شده است,” او اضافه شده است.

گورگان با 10 موارد مثبت, منجر, چوب خط حساب کردن در هاریانا که در آن صورت هر گزارش شده از Panchkula, پلول و سونیپات علاوه بر این دو نفر از جمله پرستار, تست مثبت برای coronavirus در پنیپت. دو مورد مثبت گزارش شده از فریدآباد.

تا جمعه شب تعداد کل افراد نگه داشته و تحت نظارت در هاریانا عبور کرده 9m829 از جمله 9,753 مسافران که بازگشت به حالت های مختلف از کشورهای خارجی است. از این 617 نفر را به اتمام 28 روز اجباری دوره قرنطینه در حالی که 9,212 بودند و در عین حال تحت نظارت است.

در مجموع 129 نفر همچنان در بیمارستان در سراسر هاریانا و تحت درمان هستند. تا, تاریخ, Haryana فرستاده است 462 نمونه برای تست که 336 یافت شد منفی. این گزارش در 111 نمونه بود و هنوز در انتظار.

بیمارستان ترتیبات

دولت ایجاد کرده است 370 جداسازی بخش با ظرفیت 3177 تخت مشکوک coronavirus بیماران. یک قرنطینه تسهیلات با 2544 اتاق نیز نگه داشته و آماده است.

همه دولت کمک و کالج پزشکی خصوصی شده اند و به کارگردانی رزرو 25 درصد از تخت و ایجاد منحصر به فرد COVID-19 بیمارستان. “در مجموع 2510 تخت های مختلف در دانشکده های پزشکی نیز می باشد برای COVID-19” میگویند.

خط تلفن ندارد. 8558893911 (Panchkula, Gurugram و فریدآباد), 1075 (باقی مانده مناطق) و 108 ساخته شده اند و عملکردی 24×7.

PGIMS, روتک تعیین شده به عنوان مراقبت های عالی مرکز درمان انتقادی مظنون است. یکی دیگر از خط تلفن شماره 1100 خواهد بود همچنین عملیاتی ساخته شده به زودی برای کل دولت است.

دو آزمایشگاه های در PGIMS, روتک و BPS خانپور Kalan تعیین شده است برای تست از COVID-19.

دولت نیز تصمیم به ارائه و گسترش خدمات پزشکی و پیراپزشکی کارکنان و کسانی که درگیر در خدمات ضروری که به دلیل بازنشستگی در این ماه است.

برای جلوگیری از وحشت خرید از این دو دارو درک به ایمنی ساختمان در برابر coronavirus دبیر کل Keshni آناند Arora شنبه صادر شده جهت که فروش هیدروکسی کلروکین و کلروکين قطع شود بدون تجویز پزشک. او افزود که PPE کیت پزشکی و پیراپزشکی کارکنان باید آماده در دانشکده های پزشکی با توجه به مشخصات فنی و تجویز شده توسط PGI.

در ضمن در مجموع 186 دپو ثبت نام کرده بودند در برابر مردم برای نقض هنجارهای مستند و 276 نفر دستگیر شدند. در مجموع 1454 وسایل نقلیه نیز challaned یا توقیف.

همه معاون کمیسیون و Superintendents از پلیس شده اند به کارگردانی اطمینان درب-به-درب تامین همه کالاهای اساسی از جمله شیر و سبزیجات و مرغ و غیره. آن را نیز کارگردانی برای اطمینان از عرضه مواد غذایی بسته به نیازمندان و بیماران و زاغه نشينان از طریق دولت و داوطلبانه تلاش.

هاریانا کشاورزی دولتی بازاریابی هیئت مدیره (HSAMB) و HAFED را نظارت و اطمینان از بدون وقفه تامین و توزیع شیر و محصولات شیر برنج و غلات و روغن خوراکی و قند و شکر و سبزیجات و میوه ها و محصولات مشابه برای همه ساکنان این دولت در طول این مستند دوره است.

این هاریانا دولت deputed 26 مقامات از جمله 24 IAS و دو IFS افسران برای برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر فعالیت های برای پیشگیری و کنترل از coronavirus.

صفحه اصلی وزیر آنیل Vij گفت که دولت ایالتی بود که ساخت هر تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونت در دولت است. Vij گفت که دولت آغاز شده است آماده سازی یک لیست از دولت بازنشسته پزشکان و اگر نیاز ناشی می شود خدمات خود را availed.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>