افراد مسلح طوفان به بورس در کراچی پاکستان شش مرده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چهار مرد مسلح با هجوم به پاکستان بزرگترین و قدیمی ترین بورس در جنوب شهر بندری کراچی در صبح روز دوشنبه کشته شدن حداقل دو نفر با توجه به گزارش رسانه های محلی. چهار حمله نیز حذف, پلیس کراچی گفت.

حداقل چهار نفر گزارش شده مجروح در این حمله برخی از آنها دیده می شود در فیلم بودن چرخ خارج از بورس به انتظار آمبولانس.

مهاجمان سوار به ورودی مسدود بورس در نقره ای کرولا ماشین کمی قبل از 10 صبح و پرتاب نارنجک در پرسنل امنیتی قبل از باز کردن آتش به صورت خودکار از سلاح گرم است. افسر پلیس Rizwan احمد گفت: افراد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در ورودی و وارد بورس زمینه. این مجموعه به زودی احاطه به شدت مسلح نیروهای ویژه با توجه به آژانس خبری AP.

پرس تراست هند گفت: چهار ماموران امنیتی و پلیس sub-بازرس در این حمله کشته شدند به غیر از این چهار فرد مسلح.

سند فرماندار عمران اسماعیل را محکوم کرد حمله که او اصرار بود و با هدف آنچه که او به عنوان “خدشه دار کردن ما به جنگی بی رحمانه علیه ترور”. اسماعیل گفت: او به دستور سازمان های امنیتی برای گرفتن مهاجمان زنده و ارائه “نمونه مجازات” را به کنترل خود را.

پلیس کراچی رئیس Ghulam Nabi Memon به رویترز گفت که چهار حمله کشته شده اند.

کراچی بود یک بار یک کانون برای جرم سیاسی و قومی و خشونت به شدت با گروههای مسلح وابسته به سیاستمداران اغلب گانینگ کردن مخالفان و راه اندازی حملات در مناطق مسکونی. آژانس خبری AFP گفت: این وضعیت تا حد زیادی تثبیت شده در سال های اخیر عملیات زیر توسط سازمان های امنیتی در برابر مسلح لباس های سیاسی و شبه نظامیان اسلام گرا.

بورس اوراق بهادار واقع در قلب کراچی منطقه مالی که بانک دولتی پاکستان واقع شده است به عنوان به خوبی به عنوان مقر چندین ملی و بین المللی موسسات مالی.

به عنوان پرسنل امنیتی در تلاش برای متوقف کردن حمله کارگزار یعقوب Memon گفت که او و دیگران در آنجا ماند نشسته اند داخل دفاتر خود را.

هیچ گروهی تاکنون مسئولیت این حمله را.

روز دوشنبه حمله می آید بیش از یک هفته پس از یک نارنجک پرتاب شد در یک خط از مردم در خارج از انتظار از یک دولت رفاه در این شهرستان یک نفر کشته و مجروح شدن هشت نفر دیگر با توجه به بیانیه ای از مقامات شهرداری. در سال 2018 تجزیه طلب داعش راه اندازی شد بی باک نور روز حمله چینی کنسولگری در کراچی که منجر به کشته شدن چهار نفر AFP گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>