جنگ تفنگ در Handwara در ترور مخفیگاه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نیروهای امنیتی قفل شده بودند در یک ساعت-طولانی درگیری با شبه نظامیان پناه در یک خانه در شمال کشمیر را Handwara گفته مقامات اواخر روز شنبه مشکوک افراد مسلح به تروریست هایی که به تازگی نفوذ به دره.

به گفته مقامات که خواسته بود به نام حدود چهار تروریست ها اعتقاد بر این بود که در برخورد آغاز شد که حدود 3:30بعد از ظهر در Chanjmulla منطقه Handwara که می افتد در شمال کشمیر را Kupwara منطقه.

دو تن از افسران ارتش یک دولت پلیس و یک سرباز نزدیک شد به سایت روبرو می شوند و از ارتباطات خبرگزاری PTI گزارش به نقل از منابع بی نام. با توجه به منابع شکار شد جریان را برای ردیابی از دست رفته پرسنل در حالی که این عملیات برای جلوگیری از تجمع شبه نظامیان نیز در PTI گزارش شده است.

برخورد آغاز شد و در بعد از ظهر پس از ارتش و پلیس راه اندازی یک عملیات مشترک در جنگل های Rajwar زیر یک نکته در مورد حضور شبه نظامیان در این منطقه است. داعش و ظهور و مخفی در داخل یک خانه.

تیم های عملیات ویژه گروهی از پلیس خانه را محاصره و چراغ بنا شده است در اطراف منطقه ای که در آن برخورد شد در جریان یک مقام امنیتی گفت: درخواست نمی شود به نام. پس از این تیراندازی بود که در جریان این فرد افزود: جزئیات بیشتر در مورد این عملیات نمی شد فورا در دسترس از واحد است که مشغول بود در روبرو می شوند.

دفاع سخنگوی راجش Kalia نمی, پاسخ به تماس های تلفنی ساخته شده توسط HT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>