داور preps ملی بازی های زمستانی کشمیر امید برای گردشگری افزایش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یکی از آسیا معروف ترین مقصد اسکی داور در حال آماده سازی برای میزبانی ملی بازی های زمستانی در ماه آینده که مورد انتظار است به منظور جلب بیش از 800 شرکت کنندگان در انتخابات گفت: شنبه.

آن خواهد بود که برای اولین بار از بزرگ رویداد ورزشی در کشمیر پس از abrogation از ماده 370 در ماه اوت سال گذشته است. اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju است به احتمال زیاد برای حضور در مراسم تحلیف وارد نمایید.

مقامات امیدوار هستند این رویداد به نمایش می گذارند کشمیر در راه بزرگ در سطح ملی و شرکت کنندگان می تواند تبدیل به کشمیر را با نام تجاری سفیران به خصوص داور است که شناخته شده به عنوان مکان از گل و دامنه های آن در نظر گرفته یکی از بهترین دامنه های اسکی در جهان است که جذب داخلی و خارجی گردشگران و اسکی بازان.

“هنگامی که شرکت کنندگان از سراسر کشور بازگشت آنها را به عنوان نام تجاری سفیران اتحادیه قلمرو بنابراین ترتیبات ساخته خواهد شد به این رویداد موفق” گفت: فاروق خان مشاور J&K دولت که به تازگی به ریاست نشست سطح بالا به ریز لحن آماده سازی برای بازی های زمستانی.

ملی بازی های زمستانی برگزار خواهد شد از ماه مارس 7 تا 11 است و بخشی از Khelo هند, زمستان بازی ها, مدیر کل خدمات جوانان و ورزش, Saleem-ur – Rehman گفت.

“این رفتن به یک رویداد بزرگ است که در آن حدود 800 تا 900 ورزشکاران خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در حوادث مختلف” الرحمان گفت.

علاوه بر این تیم از J&K و کشورهای دیگر خصوصی شرکت کنندگان خواهد بود بخشی از این رویداد در سطح ملی است. “این رویداد به نمایش می گذارند کشمیر گردشگری بالقوه علاوه بر استعداد شرکت کنندگان در دامنه های پوشیده از برف.”

در این فصل داور شاهد اولین بارش برف در اوایل نوامبر 6 و سری از برف جادوها را به خود جذب بسیاری از اسکی بازان خارجی به سمت یخی ارتفاعات مراتع که در آن اسکی بازان که می تواند دیده می شود اسکی از بالا پشته به سمت منظره کاسه در دره است که در حال حاضر در حدود پنج پا از برف است.

در برف-بخور داور این قایق یکی از آسیا بزرگترین و بالاترین ماشین کابل حلقه دار توسط جنگل های کاج و برف دربسته در محیط کوهستان هیمالیا قله طول می کشد اسکی بازان و snowboarders به ارتفاع 3900 به 4100 متر در Apharwat کوه.

“وجود خواهد داشت و 30 رویدادها در چهار رشته از جمله, اسنوبورد, اسکی, عبور از کشور و برف نشان می دهد حتی برف دوچرخه سواری و بازی های دیگر برگزار خواهد شد به صورت محلی دانش آموزان گفت:” یک مقام رسمی از J&K ورزشی شورای یکی از برگزارکنندگان این رویداد است.

مقامات گفتند که در این رویداد وجود دارد رفتن به این نمایش زنده از تظاهرات اصطبل نمایش محلی صنعتگری صنایع دستی handloom و نساجی علاوه بر فرهنگی, شب, غذا, جشنواره خواهد بود که از ویژگی های منظم در طول بازی.

صنعت گردشگری در کشمیر شده است به شدت ضربه برای شش ماه گذشته پس از مرکز اوراق جامو و کشمیر را در وضعیت ویژه ای در 5 اوت سال گذشته است. دو روز قبل از لغو ماده 370 حدود 25,000 20,000 به گردشگران حاضر بودند در کشمیر و همه آنها خواسته شد به ترک دره همراه با Amarnath زائران.

از شش ماه گذشته شده اند وجود دارد تعداد کمی از گردشگران به مکان هایی مانند داور, Pahalgam و Sonmarg. با وجود لغو سفر مشورتی در هفته اول اکتبر حجم از گردشگران بازدید از کشمیر است که هنوز هم امیدوار کننده نیست با توجه به کسانی که در کسب و کار مهمان نوازی.

“ما امیدواریم که این بازی های زمستانی است که در حال سازماندهی شده در سطح خواهد شد که تاثیر مثبت در گردشگری از داور به خصوص برای فصل آینده گفت:” آفتاب احمد مدیر برجسته هتل در سرینگر. “ما از دست این آخرین فصل گردشگری و امیدوارم که فصل آینده خواهد گردشگران را به سمت کشمیر به خصوص داور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>