گجرات شمارش عبور از 5000 علامت سوابق 26 مرگ و میر – بالاترین در یک روز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد Vadodra | منتشر شده در تاریخ: 3 مه سال 2020 12:16:47 am

coronavirus, coronavirus in gujarat, coronavirus cases in gujarat, coronavirus cases toll in gujarat, coronavirus deaths in gujarat, indian express news به عنوان بسیاری از 160 نفر مرخص حتی به عنوان 36 باقی ماند بحرانی و در یک پشتیبانی می کند. (بازنمودی عکس)

تعداد کل COVID-19 موارد مثبت در گجرات عبور از 5000 علامت و دولت نیز ثبت کمترین تعداد مرگ و میر در یک روز – 26 – در روز شنبه.

با 340 موارد جدید گزارش کل موارد در دولت می ایستد در 5,105 در حالی که مرگ و میر رسیده 262.

حدود 1000 موارد گزارش شده در کشور در سه روز گذشته. تست ظرفیت نیز در افزایش با 5,342 نمونه تست شده در 24 ساعت با استفاده از ادغام روش گفت: Prinicipal وزیر بهداشت Jayanti راوی. به عنوان بسیاری از 160 نفر مرخص حتی به عنوان 36 باقی ماند بحرانی و در یک پشتیبانی می کند.

“ما تصمیم خواهد گرفت که توسط یکشنبه طبقه بندی و طبقه بندی از talukas در مرکز اطلاع ولسوالی رنگ قرمز و نارنجی و سبز منطقه در دولت” گفت: راوی.

در ضمن 3,954 کلینیک های خصوصی و بیمارستان OPD خدمات از سر گرفته شده است تا در حال حاضر در سراسر کشور گفت: راوی.

احمدآباد شمارش رفت و به 3,565 با 252 مورد جدید گزارش شده حتی به 20 نفر دیگر درگذشت, با هشت نفر از آنها بدون داشتن بیماری های دیگر. جوانترین آنها بود 35 ساله در حالی که قدیمی ترین بودن 75 سال است. 69-سال-پیر مردی که تا به حال کبد و ریه شرایط و 62 ساله مرحوم بیمار به حال مغز های مربوط به عوارض است. دو نفر دیگر از مردان 66 سال سن درگذشت با داشتن فشار خون بالا و دیگر یک بیمار دیابتی.

46 ساله مبتلا به پرفشاری خون HIV مثبت مرد بیش از حد تسلیم به عنوان دو فشار خون بالا و دیابت زنان در سن 67 و 75 سال است. 16-در سال جوانترین به تسلیم در روز بود که از صرع رنج می برند. سه نفر دیگر تا به حال حداقل یکی از جدی بیماری زمینه ای همراه با فشار خون بالا و دیابت از جمله 78 ساله با بیماری قلبی 60 سال با کلیه بیماری و 66 سال, پیر مرد با کلیه و اختلالات روانی. دو نفر هر درگذشت تعیین شده در بیمارستان های خصوصی در احمدآباد و آناند.

در نظر گرفتن مرگ و میر به 24 Vadodara دیدم سه نفر دیگر بمیرم از جمله دو فشار خون در مردان در سن 54 و 82 سال دومی بود که آن هم مبتلا به دیابت داشتن ریه شرایط. یکی دیگر از 63 سال که فوت در وادودارا تا به حال هیچ بیماری زمینه ای. به عنوان بسیاری از 26 دیگران آزمایش مثبت در وادودارا از جمله 41 ساله پلیس راننده در نظر گرفتن این منطقه شمارش به 350.

خدا گزارش سه مورد جدید از جمله یک 30 سال است که با این نسخهها کار به عنوان یک کارگر در Piplag سبزی بازار مصرف مجموع به نه در منطقه.

آناند گزارش پنجم آن مرگ 54 ساله فشار خون بالا و ديابت در سورات دیدم دو فشار خون بالا و دیابتی بیمار تسلیم از جمله 62 ساله که نیز تا به حال قلب شرایط. از سوی دیگر سورت گزارش 17 جدید, موارد مصرف منطقه شمارش به 661.

پروژه ولسد, Panchmahal و Dahod گزارش تک موارد هر یک در حالی که بتد اضافه شدن سه نفر از جمله یک زن 52 ساله با یک سفر سابقه به احمدآباد و راجکوت در هفته گذشته, گرفتن منطقه شمارش به 27. با توجه به بتد منطقه جمع آوری Vishal Gupta منطقه است و تا به حال موفق بوده اند در تشخیص خفیف علامتی موارد است.

منطقه گاندینگر دیدم بالاترین تک-بعد پرش در موارد جدید با 18 نفر تست مثبت در نظر گرفتن این منطقه در مجموع به 67. باونگر عبور 50 نفر با شش تست مثبت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>