توسط: اکسپرس سرویس خبری | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: 11 فوریه سال 2020 12:50:17 am

Hardik patel, Patidar Anamat Andolan Samiti, gandhinagar news, Gujarat news, indian express news این جلسه با حضور PAAS رهبران از جمله Alpesh Kathiriya, Nikhil Savani, Jayesh Patel, Gita پاتل و Hardik را Kinjal. با توجه به Kinjal, Hardik رفته است و نه خانه از ژانویه 18.

متهم Bharatiya Janata Party (BJP)-حکومت گجرات دولت “بازیگری با vindictiveness” در برابر آشوبگران مانند Hardik پاتل یدلایمخیرات patidar Anamat Andolan برای samiti (PAAS) دوشنبه برگزار شد فارس Bethak در احمدآباد و تصمیم گرفت برای رسیدن به رهبران جامعه که واسطه صلح در مذاکرات مربوط به زمان بین آشوبگران و دولت است.

PAAS رهبران می گویند که گجرات دولت وعده داده بود برای خروج پرونده های جنایی در مذاکرات صلح, اما هیچ چیز بسیار انجام شده توسط دولت. پرداختن رسانه ها افراد PAAS convener Alpesh Kathiriya گفت: “ما عمدتا سه تصمیمات امروز در جلسات. ما خواهد شد ارسال یک تفاهم نامه مربوط به خروج از موارد در برابر Patidars (در هنگام ثبت نام سهمیه اضطراب) در هر منطقه و taluka در سطح دولت است. ما را در رسیدن به رهبران جامعه که به واسطه مذاکرات صلح با دولت. اگر آن بازده بدون نتیجه, پس از آن ما تصمیم خاص مرکز و انجام یک برنامه تهاجمی مانند (اوت) سال 2015 وجود دارد.”

این جلسه با حضور PAAS رهبران از جمله Alpesh Kathiriya, Nikhil Savani, Jayesh Patel, Gita پاتل و Hardik را Kinjal. با توجه به Kinjal, Hardik رفته است و نه خانه از ژانویه 18.

در حال حاضر Hardik رفته زیرزمینی و حتی به عنوان او نقل مکان کرد یک پیش بینی وثیقه نرم افزار قبل از گجرات بالا دادگاه در ارتباط با یک مورد از شورش و سایر هزینه ثبت نام با Vastrapur ایستگاه پلیس در احمدآباد. در همان زمان یک احمدآباد-بر اساس حکم دادگاه صادر شده غیر Bailable حکم (NBW) در برابر او برای حضور در دادگاه در یک مورد دیگر از فتنه های ثبت شده در این شهرستان است. توسعه آمده است: در پی بازداشت های اخیر از Hardik پاتل که اتحاد پیوست کنگره در سه مورد متفاوت است که در هنگام ثبت نام 2015 یدلایمخیرات patidar سهمیه اضطراب.

یک رهبر PAAS و Hardik را از نزدیکان, Nikhil Savani گفت: “در طول مذاکرات سازش دولت وعده داده بود برای خروج پرونده های جنایی ثبت شده در طول اضطراب. اما به سختی 5-7 ٪ موارد خارج شده است و مردم مورد آزار و اذیت در موارد.”

“انتخابات شهری و نهادهای محلی در حال بالا آمدن و Hardik شده است مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور. و به این ترتیب بی جی پی به رهبری دولت در حال حاضر شروع به اذیت و آزار و دستگیری او را در موارد” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de