توسط: اکسپرس سرویس خبری | Rajkot | منتشر شده در تاریخ: 11 فوریه سال 2020 10:38:34 pm

Pakistan resorts to unprovoked ceasefire violation in Rajouri district انتشار رسمی صادر شده توسط مرزی مقر BSF در گجرات در روز سه شنبه شناسایی ملی پاکستان به عنوان یکی Shaoib احمد پسر Dilawar خان. (منبع: PTI عکس/فایل)

یک پاکستانی ملی بوده است دستگیر شده توسط گشت از مرز نیروهای امنیتی (BSF) پس از او گفته و عبور بیش از به سمت هند از هند و پاکستان بین المللی در نزدیکی مرز Khadir جزیره در Rann کوچ در کوچ منطقه اما هیچ چیز مشکوک یافت شده است تا کنون پلیس گفت: روز سه شنبه.

انتشار رسمی صادر شده توسط مرزی مقر BSF در گجرات در روز سه شنبه شناسایی ملی پاکستان به عنوان یکی Shaoib احمد پسر Dilawar خان. BSF گفت که Shoib که ساکن Shahnawaz بوتو مستعمره در کراچی دستگیر شد توسط یک گشت حزب در نزدیکی مرز ستون شماره 1024/3s در نزدیکی هند و پاکستان حصار مرزی در ساعت 7 صبح روز دوشنبه. “در جستجوی چیزی مشکوک شده و بهبود” آزادی گفت که Shoib شد حمل پاکستان روپیه 450 دو بطری های پلاستیکی حدود 150 گرم خرناس پودر و برخی از لباس شخصی.

پس از اولیه بازجویی Shaoib, 38 تحویل داده شد به Khadir ایستگاه پلیس کوچ (شرق) ،

“Shaoib می گوید که او در حال کار در یک کارخانه در کراچی اما در سمت چپ این شهر در حدود چهار ماه پیش پس از مرگ, مذهبی, استاد. در طول بازجویی های اولیه ما در بر داشت که به نظر نمی رسد به توان ذهنی صدا اما او می گوید که او به پایان رسید تا از کراچی به هند و پاکستان از طریق مرز یومرکت, مٹھی و Tharparkar. سازمان های امنیتی بازجویی شده اند او را. ما باید دست او را به مشترک مرکز بازجویی در بوج روز چهارشنبه” ضربه فیلم های پورنو کار Parmar در-مسئول پلیس زیر بازرس از Khadir ایستگاه پلیس گفت: هند اکسپرس.

BSF افسر گفت که Shaoib به نظر می رسد به یک معتاد به مواد مخدر با توجه به PTI.

پلیس گفت که ملی پاکستان دستگیر شد از مرز است که در نزدیکی Dholavira در Khadir جزیره در GRK در Kutch منطقه.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su