گجرات COVID-19 بسته بندی: بدون علامت بیماران بیش از 85 مجاز به ماندن در خانه

نوشته شده توسط Sohini Ghosh | احمدآباد | منتشر شده در مارس 10, 2020 6:14:50 pm

coronavirus news, india lockdown, india coronavirus cases, gujarat coronavirus news, gujarat news, latest news, indian express آتش ایمنی بخش احمدآباد شهری شرکت انجام ضد عفونی کننده ورزش در شهرستان است. (اکسپرس عکس: جاوید رجا)

به گجرات دولت در بخش بهداشت و درمان جمعه اعلام کرد که کسانی که بالای 85 سال سن که تست مثبت برای COVID19 و بدون علامت می تواند در خانه بماند منوط به تعهد توسط خانواده است.

تعداد بدون علامت تست مثبت برای COVID 19 افزایش یافته بود پس از وزارت بهداشت و درمان آغاز شده و تهاجمی تست به خصوص در شهرستانها از احمدآباد و وادودارا. گجرات گزارش 37 بیشتر موارد با در نظر گرفتن تعداد تا 316 از جمله 35 ساله دکتر که تست مثبت از یک مرکز بهداشتی-درمانی شهری در احمدآباد شهرستان که در آن او بود deputed برای COVID 19 نظارت است.

اصلی وزیر بهداشت Jayanti راوی گفت mediapersons جمعه “این تصمیم گرفته شد روز پنج شنبه در یک پرقدرت جلسه کارگروه اصلی سطح وزرا که کسانی که سن بیش از 85 سال است که در حال آزمایش مثبت باقی می ماند اما بدون علامت باقی می ماند می تواند در خانه منوط به شرایط خاص آن خانواده را به انجام است که آنها مایل به نگه داشتن بیمار در خانه در انزوا. به عنوان آنها بدون علامت آنها ممکن است نیاز به هر گونه درمان در هر se. در چنین مواردی موضوع را به این واقعیت است که آنها به شدت به دنبال تمام شرایط است که با چنین تعهد بیمار نگهداری می شود می تواند در خانه…ما روشن است که بیمار باید بدون علامت و باید هر وضعیت دیگر…این تصمیم گرفته شده است که گاهی اوقات اگر یک فرد گرفته شده است به یک بیمارستان آنها صورت تروما و آنها برای پیدا کردن قدرت ذهنی در ماندن در خانه است.”

در ضمن در تعیین خوشه در شهرداری شرکت مناطق کسانی که یافت می شود بدون علامت با وجود اینکه بخشی از خوشه و ممکن است در تماس نزدیک با یک شناخته شده بیمار مثبت خواهد بود و در قرنطینه نگه داشته و تحت نظارت به مدت 14 روز و در صورت لزوم تست ممکن است انجام شده و هفت روز بعد, او گفت:.

بهروچ شد 19 منطقه در گجرات تحت تاثیر قرار با چهار مورد تست مثبت از کسانی که رفت و به یک Tablighi رویداد در تامیل نادو. آنها متعلق به Ikhar روستا در اماد taluka و بازگشت به روستای خود را در ماه مارس در تامیل نادو.

وادودارا گزارش هشت بیشتر موارد هفت نفر از آنها از Nagarwada منطقه از شهر که اعلام شد ‘red منطقه’ روز یکشنبه. مورد دیگر این است که از جاده Ajwa. این منطقه در مجموع در حال حاضر می رود تا 47.

با هدف برنامه ریزی شده از تست از 1000 نمونه در روز راوی گفت: بین پنجشنبه ساعت 10 صبح تا جمعه 10 am 978 نمونه گرفته شد که تا به حال 635 آزمایش منفی است. اکثر نتایج حاصل از نمونه های گرفته شده از سورات در انتظار بودند که از صبح روز جمعه.

یازده مورد جدید گزارش شده از احمدآباد از جمله این که از یک Rashtriya Bal Swasthya Kendra (RBSK) دکتر از روستاهای منطقه Bavla در احمدآباد. 35 سال, دکتر deputed در AMC Danilimda بهداشتی-درمانی شهری مرکز نظارت و فعالیت است.

زن بستری در احمدآباد بیمارستان مدنی در شرایط با ثبات و 14 دیگر تماس نزدیک او شده اند قرنطینه. این خواهد بود که اولین نمونه در دولت که در آن وزارت بهداشت اعلام کرده است در خط مقدم پزشکی حرفه ای برای آلوده شده اند در حالی که در COVID19 وظیفه.

باقی مانده ده موارد از شهرداری شرکت مناطق Kalupur, Manek چوک Juhapura, Bapunagar شاه-e Alam, Dudheshwar و نوا Wadaj.

دولت شاهد مرگ و میر افزایش به 19 سراسر کشور با 40 سال بود که کلیه عوارض و بستری در بیمارستان مدنی در احمدآباد تسلیم به COVID19 و یکی دیگر از 81 سال در گاندینگر بود که پدربزرگ از 27 سال, دبی-بازگشت مردی که تا به حال برای اولین بار آزمایش مثبت و شناخته شده بود که به طور مستقیم آلوده حداقل پنج نفر از اعضای خانواده خود را. چهار نفر دیگر مرخص سراسر کشور از مناطق احمدآباد گاندینگر, باونگر و پربندر گرفتن تعداد از بهبود بیماران در کشور به 30.

در دیگر مناطق چهار دیگر بیماران آزمایش مثبت در باونگر یکی در گاندینگر دو نفر دیگر در Kutch دو در پاتن و پنج نفر دیگر در راجکوت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر